DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Eminettin Mahallesi Muhtar Adayı Olan Nurgül Cangül: Hizmet İçin Adayım

Yayınlanma Tarihi : Google News
Eminettin Mahallesi Muhtar Adayı Olan Nurgül Cangül: Hizmet İçin Adayım
Mardin Artuklu ilçesinde maaşını ihtiyaç sahibi ailelere bağışlayacağını açıklayan 27 Yıllık esnaf Nurgül Cangül 31 Mart 2024’te yapılacak mahalli seçimlerde Eminettin Mahallesi muhtar adayı oldu.
Muhtar adayı Cangül,  “Siyaset için değil, Hizmet için”,  “Destek Sizden, Hizmet Bizden” sloganıyla Mardin Artuklu ilçesine bağlı Eminettin Mahallesi muhtar adayı olduğunu açıkladı.
Eminettin mahallesi muhtar adaylığını açıklayan Cangül açıklamasında “Mahallemizin teveccühü ile muhtar seçildiğim zaman maaşımı belirleyeceğimiz yardıma muhtaç ailelere bağışlayacağım. Kuaför, dikiş, nakış ve trikotaj gibi çeşitli kurslar açarak mahalleliye destek sağlayacağım. Adil bir yönetim anlayışıyla bütün mahallelinin hakkını arayıp gözetleyeceğim. Gelen sosyal yardımları adaletli bir şekilde dağıtacağıma söz veriyorum” dedi.
Cangül,  “Bilindiği gibi 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerinde Eminettin Mahallesine gelişim, değişim yeni bir misyon ve vizyon katmak mahallemize daha iyi hizmet etmek, sokaklarımıza ve yaşamlara dokunarak mahallemizde yaşayan vatandaşımıza hizmet etmek için yola çıktım. Mahallemizi daha iyi bir seviyeye getirmek burada yaşayan bütün mahallelinin sorunlarına çözüm ve geleceklerine ışık olmak için aday oldum. Hedeflediğim projeleri hayata geçirerek mahallemizi daha yaşanır hale getirmek için aday oldum. Amacım muhtar olarak kariyer yapmak değil tek amacım mahalleme hizmet etmektir. ” dedi
NURGÜL CANGÜL KİMDİR?
1963 Tarihinde Mardin merkezde doğan Cangül ilk orta ve lise eğitiminden sonra kuaförlük eğitimini aldı. 27 Yıldır eğitimini aldığı kuaförlük sektöründe hizmet veriyor.
Cangül evli ve 3 çocuk annesidir.