DOLAR32,2220% 0.03
EURO35,0319% 0.03
STERLIN40,9737% 0.15
FRANG35,4210% 0.03
ALTIN2.511,06% 0,41
BITCOIN67.653,741.297
İtalya - Serie A
19:30
US SalernitanaUS Salernitana
0 : 1
Hellas VeronaHellas Verona
21:45
Bologna FCBologna FC
21:45
Juventus TurinJuventus Turin
Turkiye - 1. Lig
20:00
Yeni Çorumspor AŞYeni Çorumspor AŞ
20:00
BB BodrumsporBB Bodrumspor
Belçika - Pro Lig
19:30
KRC GenkKRC Genk
0 : 0
Royal Antwerp FCRoyal Antwerp FC
Rusya - Premier Lig
20:00
FC Pari Nizhny NovgorodFC Pari Nizhny Novgorod
20:00
CSKA MoskovaCSKA Moskova
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 1
16:00
Aliaga FutbolAliaga Futbol
16:00
52 Orduspor FK52 Orduspor FK
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 2
20:00
ElazığsporElazığspor
20:00
Efeler 09 SfkEfeler 09 Sfk
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 3
16:00
ErbaasporErbaaspor
16:00
Belediye KütahyasporBelediye Kütahyaspor
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 4
16:00
Sebat Genclik SporSebat Genclik Spor
16:00
Mus 1984 MussporMus 1984 Musspor
İspanya - LaLiga 2
21:30
Espanyol BarcelonaEspanyol Barcelona
21:30
Real OviedoReal Oviedo
21:30
Villarreal CF BVillarreal CF B
21:30
Albacete BalompieAlbacete Balompie
İtalya - Serie B
21:30
Palermo FCPalermo FC
21:30
Venezia FCVenezia FC
Hollanda - KNVB beker, Kadınlar
15:30
AFC AjaxAFC Ajax
15:30
Fortuna SittardFortuna Sittard
Rusya - 1. Liga
12:00
FC SKA-KhabarovskFC SKA-Khabarovsk
0 : 1
FC Alania VladikavkazFC Alania Vladikavkaz
17:00
FC TyumenFC Tyumen
2 : 0
FC Kamaz Naberezhnye ChelnyFC Kamaz Naberezhnye Chelny
17:45
PFK Arsenal TulaPFK Arsenal Tula
1 : 0
FK Akron TolyattiFK Akron Tolyatti
18:00
FC Neftekhimik NizhnekamskFC Neftekhimik Nizhnekamsk
1 : 2
LeningradetsLeningradets
18:00
PFC Kuban KrasnodarPFC Kuban Krasnodar
0 : 1
FK KhimkiFK Khimki
18:00
Sokol SaratovSokol Saratov
1 : 0
FC Volgar AstrakhanFC Volgar Astrakhan
19:30
Torpedo MoskovaTorpedo Moskova
0 : 0
FC Shinnik YaroslavlFC Shinnik Yaroslavl
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 2
18:30
Luki-Energiya V.lukiLuki-Energiya V.luki
18:30
FC TverFC Tver
ABD - ABD NPSL
00:00
Steel City FCSteel City FC
5 : 0
Flower City UnionFlower City Union
00:30
Alexandria RedsAlexandria Reds
0 : 1
Annapolis Blues FCAnnapolis Blues FC
01:00
Fcaz TucsonFcaz Tucson
1 : 3
Lions United FCLions United FC
01:00
FC MotownFC Motown
2 : 0
Philadelphia Union DsPhiladelphia Union Ds
01:00
Jackson Lions FCJackson Lions FC
2 : 2
Wc PredatorsWc Predators
03:00
Gios Lions SCGios Lions SC
2 : 1
Des Moines United FCDes Moines United FC
05:00
Pensacola FCPensacola FC
7 : 0
Global Soccer PathwaysGlobal Soccer Pathways
ABD - MLS Next Pro
00:00
New York Red Bulls IINew York Red Bulls II
1 : 4
FC Cincinnati 2FC Cincinnati 2
02:00
Inter Miami CF IIInter Miami CF II
1 : 1
Carolina Core FCCarolina Core FC
03:00
Colorado Rapids 2Colorado Rapids 2
3 : 2
Vancouver Whitecaps FC IIVancouver Whitecaps FC II
03:00
San Jose Earthquakes IISan Jose Earthquakes II
0 : 0
Los Angeles FC 2Los Angeles FC 2
03:00
Los Angeles Galaxy IILos Angeles Galaxy II
2 : 0
Real Monarchs SLCReal Monarchs SLC
ABD - Ulusal Kadınlar Futbol Ligi
00:00
Gotham FCGotham FC
2 : 1
Chicago Red StarsChicago Red Stars
01:00
Seattle Reign FCSeattle Reign FC
2 : 3
Orlando PrideOrlando Pride
ABD - USL Lig 1
01:00
Spokane Velocity FCSpokane Velocity FC
0 : 3
Forward Madison FCForward Madison FC
ABD - USL Lig 2
00:00
Lane United FCLane United FC
3 : 1
Midlakes UnitedMidlakes United
00:00
Tacoma StarsTacoma Stars
1 : 1
Ballard FCBallard FC
00:00
West Seattle Junction FCWest Seattle Junction FC
2 : 2
Capital FCCapital FC
01:00
Long Island Rough RidersLong Island Rough Riders
2 : 1
New Jersey Copa FCNew Jersey Copa FC
01:00
Miami ACMiami AC
2 : 1
Sarasota ParadiseSarasota Paradise
01:30
Weston FCWeston FC
0 : 0
Swan City SCSwan City SC
02:00
Boston City FCBoston City FC
0 : 3
Vermont Green FCVermont Green FC
02:00
FC BuffaloFC Buffalo
4 : 1
Toledo Villa FCToledo Villa FC
02:00
Cedar Stars RushCedar Stars Rush
3 : 0
Manhattan SCManhattan SC
03:00
St Charles FCSt Charles FC
5 : 1
Chicago City SCChicago City SC
05:00
Davis LegacyDavis Legacy
3 : 1
Marin FC LegendsMarin FC Legends
05:00
Monterey Bay FC Usl 2Monterey Bay FC Usl 2
1 : 2
San Francisco Glens SCSan Francisco Glens SC
ABD - USL W Ligi
00:00
Capital FC AtleticaCapital FC Atletica
4 : 0
Lane United FCLane United FC
01:00
North Carolina Courage U23North Carolina Courage U23
1 : 1
South Georgia Tormenta FCSouth Georgia Tormenta FC
01:00
River Light FCRiver Light FC
8 : 0
Chicago Dutch LionsChicago Dutch Lions
02:00
Midwest United FCMidwest United FC
4 : 0
Michiana FCMichiana FC
02:00
Eagle FCEagle FC
1 : 0
Lancaster InfernoLancaster Inferno
02:30
Chattanooga Red Wolves SCChattanooga Red Wolves SC
0 : 0
Greenville LibertyGreenville Liberty
03:00
RKC Soccer ClubRKC Soccer Club
2 : 4
Chicago CityChicago City
04:00
Colorado International Soccer AcademyColorado International Soccer Academy
0 : 5
Flatirons FCFlatirons FC
Almanya Amatör - A-Junioren-Bundesliga, Playofflar
12:00
Hertha BSCHertha BSC
3 : 3
Borussia DortmundBorussia Dortmund
Almanya Amatör - Bayanlar Bundesliga
16:30
FreiburgFreiburg
2 : 1
RB LeipzigRB Leipzig
16:30
1 FC Cologne1 FC Cologne
0 : 1
Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt
16:30
Vfl WolfsburgVfl Wolfsburg
6 : 0
SGS Essen-Schonebeck 19/68SGS Essen-Schonebeck 19/68
16:30
Bayer 04 LeverkusenBayer 04 Leverkusen
2 : 3
Werder BremenWerder Bremen
16:30
1. FC Nuremberg1. FC Nuremberg
2 : 1
MSV 02 DuisburgMSV 02 Duisburg
16:30
TSG 1899 HoffenheimTSG 1899 Hoffenheim
1 : 4
Bayern MunichBayern Munich
Almanya Amatör - Oberliga Mittelrhein
16:00
Siegburger SV 04Siegburger SV 04
3 : 1
Spvg PorzSpvg Porz
16:00
Bergisch GladbachBergisch Gladbach
2 : 0
FC HurthFC Hurth
16:00
Bor. FreialdenhovenBor. Freialdenhoven
16:00
FC Hennef 05FC Hennef 05
16:15
SPVG Frechen 20SPVG Frechen 20
16:15
FC Germania TeverenFC Germania Teveren
16:15
FC Union SchafhausenFC Union Schafhausen
16:15
TUS BW KonigsdorfTUS BW Konigsdorf
16:30
VfL VichttalVfL Vichttal
16:30
Fortuna Koln IIFortuna Koln II
Almanya Amatör - Oberliga Niederrhein
16:00
ETB SW EssenETB SW Essen
16:00
FC Buderich 02FC Buderich 02
Almanya Amatör - Oberliga Niedersachsen
13:00
Stk EilveseStk Eilvese
2 : 4
MTV Eintracht CelleMTV Eintracht Celle
17:00
HildesheimHildesheim
3 : 0
SV Atlas DelmenhorstSV Atlas Delmenhorst
17:00
USI Lupo Martini WolfsburgUSI Lupo Martini Wolfsburg
17:00
Arminia HannoverArminia Hannover
17:00
Kickers EmdenKickers Emden
17:00
R. EhlershausenR. Ehlershausen
17:00
BornreiheBornreihe
17:00
OldenburgOldenburg
17:00
RotenburgerRotenburger
17:00
VorsfeldeVorsfelde
17:00
TUS BersenbruckTUS Bersenbruck
17:00
1. FC Germania Egestorf/Langreder1. FC Germania Egestorf/Langreder
17:00
BSV SW RehdenBSV SW Rehden
17:00
FSV Schoningen 2011FSV Schoningen 2011
Almanya Amatör - Oberliga Westfalen
16:00
TSV Victoria ClarholzTSV Victoria Clarholz
16:00
Sportfreunde Siegen 1899Sportfreunde Siegen 1899
16:00
SPVGG Vreden 1921SPVGG Vreden 1921
1 : 2
TUS Bovinghausen 04TUS Bovinghausen 04
16:00
SV Westfalia RhynernSV Westfalia Rhynern
16:00
TSG 1881 SprockhovelTSG 1881 Sprockhovel
16:00
Eintracht RheineEintracht Rheine
16:00
ErkenschwickErkenschwick
16:30
SV SchermbeckSV Schermbeck
16:30
VfL Sportfreunde Lotte 1929VfL Sportfreunde Lotte 1929
16:30
TUS EnnepetalTUS Ennepetal
16:30
SC Preussen Munster IISC Preussen Munster II
16:30
SG Finnentrop/BamenohlSG Finnentrop/Bamenohl
16:30
ASC 09 DortmundASC 09 Dortmund
Angola - Girabola
10:00
CD Sao SalvadorCD Sao Salvador
1 : 0
FC Bravos do MaquisFC Bravos do Maquis
Arjantin - Premier Lig, Kadınlar
20:00
Ferro Carril OesteFerro Carril Oeste
20:00
Racing ClubRacing Club
21:00
CA River Plate (Arg)CA River Plate (Arg)
21:00
CA HuracanCA Huracan
Arjantin - Primera C
21:30
Club LujanClub Lujan
21:30
CDM Leandro N. AlemCDM Leandro N. Alem
Arjantin - Primera Nacional
00:00
Estudiantes Rio CuartoEstudiantes Rio Cuarto
1 : 1
CA Defensores de BelgranoCA Defensores de Belgrano
21:30
Club Almirante BrownClub Almirante Brown
21:30
CA San TelmoCA San Telmo
Arjantin - Profesyonel Lig
02:00
CA Central Cordoba SECA Central Cordoba SE
2 : 4
Boca JuniorsBoca Juniors
Austria Amateur - Bölgesel Ligi Doğu
18:00
Kremser SCKremser SC
18:00
SC Wiener ViktoriaSC Wiener Viktoria
Avusturya - 2. Liga
17:00
DornbirnDornbirn
2 : 1
DSV LeobenDSV Leoben
17:00
KSV 1919KSV 1919
1 : 3
FC LieferingFC Liefering
17:00
Trenkwalder AdmiraTrenkwalder Admira
0 : 3
First ViennaFirst Vienna
17:00
Team für WienTeam für Wien
0 : 0
Grazer AKGrazer AK
17:00
SKU AmstettenSKU Amstetten
1 : 1
SV HornSV Horn
17:00
SV LafnitzSV Lafnitz
0 : 4
Josko RiedJosko Ried
17:00
Sturm Graz IISturm Graz II
2 : 0
SV StripfingSV Stripfing
17:00
St. PöltenSt. Pölten
2 : 2
Schwarz Weiss BregenzSchwarz Weiss Bregenz
BAE - Arap Körfez Ligi
17:10
Khor Fakkan ClubKhor Fakkan Club
1 : 3
Sharjah FCSharjah FC
17:10
Al Jazira (Uae)Al Jazira (Uae)
2 : 0
Emirates ClubEmirates Club
20:00
Al Wahda FC (Uae)Al Wahda FC (Uae)
20:00
Al Ain FCAl Ain FC
20:00
AL Bataeh (UAE)AL Bataeh (UAE)
20:00
Hatta SCHatta SC
20:00
Emirates ClubEmirates Club
20:00
AL Bataeh (UAE)AL Bataeh (UAE)
20:00
Al Ain FCAl Ain FC
20:00
Al-Wasl FCAl-Wasl FC
Bahreyn - Premier Lig
19:00
Al-Riffa SCAl-Riffa SC
0 : 0
Manama ClubManama Club
Bolivya - Profesyonel Lig
00:30
Club BolivarClub Bolivar
4 : 1
CD Real TomayapoCD Real Tomayapo
02:30
Jorge WilstermannJorge Wilstermann
0 : 0
The StrongestThe Strongest
Bosna Hersek - Premier Lig
18:00
FK SarajevoFK Sarajevo
1 : 1
NK PosusjeNK Posusje
18:00
FK Borac Banja LukaFK Borac Banja Luka
4 : 3
FK IGMAN KONJICFK IGMAN KONJIC
18:00
FK Sloga DobojFK Sloga Doboj
2 : 3
NK Siroki BrijegNK Siroki Brijeg
18:00
HSK Zrinjski MostarHSK Zrinjski Mostar
4 : 0
FK Tuzla CityFK Tuzla City
18:00
FK Velez MostarFK Velez Mostar
3 : 3
NK Gosk GabelaNK Gosk Gabela
18:00
FK ZVIJEZDA 09FK ZVIJEZDA 09
0 : 5
FK Zeljeznicar SarajevoFK Zeljeznicar Sarajevo
Brezilya - Brasileiro Serie D
00:00
America FC RNAmerica FC RN
2 : 0
ACD Potiguar RNACD Potiguar RN
Brezilya - Brasilero Serie A
00:30
Gremio FB Porto Alegrense RSGremio FB Porto Alegrense RS
00:30
Red Bull Bragantino SPRed Bull Bragantino SP
00:30
Cuiaba EC MTCuiaba EC MT
00:30
SC Internacional RSSC Internacional RS
Brezilya - Brezilya Şampiyonası, Kadınlar
00:30
Ferroviaria SPFerroviaria SP
2 : 0
America MGAmerica MG
00:30
SC Internacional RSSC Internacional RS
00:30
Red Bull Bragantino SPRed Bull Bragantino SP
23:30
Fluminense FC RJFluminense FC RJ
23:30
SE Palmeiras SPSE Palmeiras SP
Brezilya - Brezilya Serie C
01:00
Ferroviario AC CEFerroviario AC CE
0 : 4
Abc FC RNAbc FC RN
01:00
Ypiranga FC RSYpiranga FC RS
01:00
SER Caxias do Sul RSSER Caxias do Sul RS
Bulgaristan - B PFG
15:00
MontanaMontana
0 : 2
FK SEPTEMVRI SOFIAFK SEPTEMVRI SOFIA
15:00
FC Strumska SlavaFC Strumska Slava
2 : 0
PFC Dobrudzha DobrichPFC Dobrudzha Dobrich
15:00
FC Yantra GabrovoFC Yantra Gabrovo
15:00
Marek DupnicaMarek Dupnica
Bulgaristan - Parva Liga
17:45
FC Arda KardzhaliFC Arda Kardzhali
0 : 0
FC CSKA 1948FC CSKA 1948
20:15
PFC Slavya SofyaPFC Slavya Sofya
20:15
Botev PlovdivBotev Plovdiv
Danimarka - 1.Lig
14:00
Naestved BKNaestved BK
1 : 3
Hilleroed FodboldHilleroed Fodbold
16:00
HB KoegeHB Koege
3 : 1
FC HelsingoerFC Helsingoer
Danimarka - Süperlig
15:00
Lyngby BKLyngby BK
3 : 1
Viborg FFViborg FF
15:00
Vejle BKVejle BK
2 : 0
Hvidovre IFHvidovre IF
17:00
Silkeborg IFSilkeborg IF
0 : 2
Brondby IFBrondby IF
19:00
FC NordsjællandFC Nordsjælland
3 : 2
FC MidtjyllandFC Midtjylland
Danimarka Amatör - Danmarksserien
13:00
Aarhus Fremad 2Aarhus Fremad 2
13:00
Odder IGFOdder IGF
14:00
OKSOKS
14:00
Kjellerup IFKjellerup IF
16:15
VriVri
16:15
Dalum IFDalum IF
17:00
Ringkobing IFRingkobing IF
17:00
B1913B1913
Ekvador - LigaPro Primera A
02:00
Cumbaya FCCumbaya FC
0 : 1
Barcelona SCBarcelona SC
El Salvador - Segunda Division
00:00
Tiburones de SonsonateTiburones de Sonsonate
1 : 0
FC Los LaurelesFC Los Laureles
00:00
CD CruzeiroCD Cruzeiro
4 : 3
CD El Roble de IlobascoCD El Roble de Ilobasco
00:00
CD Racing Junior de ArmeniaCD Racing Junior de Armenia
0 : 1
CD TitanCD Titan
Ermenistan - Birinci Lig
16:00
Lernayin Artsakh FCLernayin Artsakh FC
16:00
FC Ararat Armenia 2FC Ararat Armenia 2
16:00
FC Bkma Vagharshapat 2FC Bkma Vagharshapat 2
16:00
Noah Yerevan 2Noah Yerevan 2
16:00
FC Gandzasar KapanFC Gandzasar Kapan
16:00
FC Pyunik Yerevan 2FC Pyunik Yerevan 2
Ermenistan - Premier Lig
16:00
FC Van CharentsavanFC Van Charentsavan
16:00
FC Urartu YerevanFC Urartu Yerevan
18:00
FC Ararat YerevanFC Ararat Yerevan
18:00
FC Alashkert YerevanFC Alashkert Yerevan
Faroe Adaları - Premier Lig
17:00
IF FuglafjordurIF Fuglafjordur
17:00
B68 ToftirB68 Toftir
17:00
07 Vestur Sorvagur07 Vestur Sorvagur
17:00
EB/StreymurEB/Streymur
19:00
HB TorshavnHB Torshavn
19:00
B36 TorshavnB36 Torshavn
19:00
Vikingur GotaVikingur Gota
19:00
NSI RunavikNSI Runavik
Fas - Botola Pro D2
19:00
AS SaleAS Sale
19:00
Chabab Ben GuerirChabab Ben Guerir
19:00
JS MassiraJS Massira
19:00
Chabab Atlas KhenifraChabab Atlas Khenifra
19:00
Kawkab Athletic Club of MarrakechKawkab Athletic Club of Marrakech
19:00
CODM MeknesCODM Meknes
19:00
Olympique Club Of KhouribgaOlympique Club Of Khouribga
19:00
Rapide Oued ZemRapide Oued Zem
19:00
Olympique DcheiraOlympique Dcheira
19:00
Ittifaq MarrakechIttifaq Marrakech
19:00
Racing Athletic Club CasablancaRacing Athletic Club Casablanca
19:00
Stade MarocainStade Marocain
19:00
Raja Beni MellalRaja Beni Mellal
19:00
Union Sportive Musulmane OujdaUnion Sportive Musulmane Oujda
19:00
Wydad FesWydad Fes
19:00
Difaa Hassani El JadidiDifaa Hassani El Jadidi
Honduras - Liga Nacional. Kapanış
03:00
CD Olimpia TegucigalpaCD Olimpia Tegucigalpa
3 : 1
CD Marathon San Pedro SulaCD Marathon San Pedro Sula
İngiltere Amator - Premier Lig 2
21:00
Reading FCReading FC
21:00
SunderlandSunderland
İngiltere Amator - Professional Development Ligi
21:00
Sheffield United FCSheffield United FC
21:00
Swansea CitySwansea City
İran - Azadegan Ligi
17:30
Mes Kerman FCMes Kerman FC
17:30
Chador Malu YazdChador Malu Yazd
İrlanda - Birinci Lig
21:45
Wexford FCWexford FC
21:45
Cobh RamblersCobh Ramblers
İrlanda - Premier Lig
21:45
St. Patrick´s AthleticSt. Patrick´s Athletic
21:45
Shelbourne FCShelbourne FC
22:00
Shamrock RoversShamrock Rovers
22:00
Derry CityDerry City
İsrail - Alef Ligi
19:00
Dimona Sport ClubDimona Sport Club
19:00
Shimshon Tel AvivShimshon Tel Aviv
19:00
MS TiraMS Tira
19:00
Maccabi Kiryat Ata-BialikMaccabi Kiryat Ata-Bialik
İsrail - Premier Lig
20:00
Beitar Jerusalem FCBeitar Jerusalem FC
20:00
Maccabi Petah Tikva FCMaccabi Petah Tikva FC
İsveç - 2. Lig, Sodra Gotaland
20:00
IFK TrelleborgIFK Trelleborg
20:00
Högaborgs BKHögaborgs BK
İsveç - 2. Lig, Sodra Svealand
20:45
IF SylviaIF Sylvia
20:45
IFK EskilstunaIFK Eskilstuna
İsveç - Allsvenskan
20:00
Djurgardens IFDjurgardens IF
20:00
Halmstads BKHalmstads BK
20:00
IK SiriusIK Sirius
20:00
Vasteras SKVasteras SK
20:10
Hacken GothenburgHacken Gothenburg
20:10
Malmo FFMalmo FF
İsveç - Damallsvenskan,Kadınlar
20:00
Vaxjo DFFVaxjo DFF
20:00
Kristianstads DFFKristianstads DFF
20:00
HammarbyHammarby
20:00
FC Rosengaard MalmoFC Rosengaard Malmo
İsviçre - Challange Ligi
15:15
FC Wil 1900FC Wil 1900
0 : 3
FC ThunFC Thun
15:15
FC VaduzFC Vaduz
2 : 2
AC BellinzonaAC Bellinzona
15:15
Stade NyonnisStade Nyonnis
4 : 3
FC AarauFC Aarau
15:15
FC SionFC Sion
3 : 0
FC SchaffhausenFC Schaffhausen
15:15
FC BadenFC Baden
2 : 2
Neuchatel XamaxNeuchatel Xamax
İsviçre - Süper Lig
19:00
FC WinterthurFC Winterthur
0 : 2
FC St Gallen 1879FC St Gallen 1879
19:00
FC ZurichFC Zurich
1 : 0
FC LuganoFC Lugano
19:00
Servette GenevaServette Geneva
0 : 0
Young Boys BernYoung Boys Bern
İsviçre - Süper Lig, Kadınlar
18:00
FC Wil 1900 1FC Wil 1900 1
18:00
Frauenteam Thun Berner OberlandFrauenteam Thun Berner Oberland
İzlanda - 1st deild
17:00
UMF GrindavikUMF Grindavik
17:00
GrottaGrotta
17:00
IBV VestmannaeyjarIBV Vestmannaeyjar
17:00
Thor AkureyriThor Akureyri
İzlanda - 3. deild
19:00
SindriSindri
19:00
IH HafnarfjordurIH Hafnarfjordur
İzlanda - Besta deild
17:00
IF VestriIF Vestri
1 : 4
Vikingur ReykjavikVikingur Reykjavik
19:15
KA AkureyriKA Akureyri
2 : 0
Fylkir ReykjavikFylkir Reykjavik
20:00
FH HafnarfjördurFH Hafnarfjördur
20:00
KR ReykjavikKR Reykjavik
Jamaika - Premiyer Lig
02:30
Mount Pleasant FCMount Pleasant FC
1 : 1
Cavaliers FCCavaliers FC
Kanada - Kanada Premier Lig
22:00
HFX Wanderers FCHFX Wanderers FC
22:00
Valour FCValour FC
Kenya - Premier Lig
15:00
FC TalantaFC Talanta
0 : 2
Kenya Commercial BankKenya Commercial Bank
15:00
Ulinzi Stars FCUlinzi Stars FC
15:00
Muranga SealMuranga Seal
Kolombiya - Liga Femenina
23:30
Alianza FCAlianza FC
23:30
International FCInternational FC
Kolombiya - Primera A, Apertura
01:30
CD Junior FCCD Junior FC
2 : 3
CS Deportes PereiraCS Deportes Pereira
04:00
Millonarios FCMillonarios FC
0 : 1
CA BucaramangaCA Bucaramanga
Kolombiya - Primera B
23:00
Orsomarso SCOrsomarso SC
23:00
Real Cartagena FCReal Cartagena FC
Kore Cumhuriyeti - WK-Ligi
13:00
Suwon WFCSuwon WFC
13:00
Mungyeong Sangmu WfcMungyeong Sangmu Wfc
13:00
Seoul City WFCSeoul City WFC
13:00
Sejong Sportstoto WFCSejong Sportstoto WFC
13:00
Gyeongju FCGyeongju FC
13:00
Changnyeong WFCChangnyeong WFC
13:00
Incheon Hyundai Steel Red AngelsIncheon Hyundai Steel Red Angels
13:00
Hwacheon Kspo FCHwacheon Kspo FC
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış
02:00
Deportivo Saprissa San JoseDeportivo Saprissa San Jose
4 : 0
AD San CarlosAD San Carlos
Letonya - Virsliga
17:30
Grobinas SC/LFSGrobinas SC/LFS
0 : 2
Valmiera FCValmiera FC
19:00
FK Rigas Futbola SkolaFK Rigas Futbola Skola
1 : 0
BFC DaugavpilsBFC Daugavpils
Litvanya - 1 Lyga
19:00
FK Kauno Zalgiris BFK Kauno Zalgiris B
19:00
FK Panevezys BFK Panevezys B
Lübnan - Premiyer Lig
16:00
Bourj FCBourj FC
16:00
Nejmeh SCNejmeh SC
16:00
Racing BeirutRacing Beirut
16:00
Al SafaAl Safa
16:00
Al AhedAl Ahed
16:00
Al Ansar SCAl Ansar SC
Macaristan - NB 2
21:00
WKW ETO FC GyorWKW ETO FC Gyor
21:00
Vasas FCVasas FC
Macaristan - NB I, Kadınlar
16:45
Ferencvarosi TCFerencvarosi TC
16:45
ETO FC GyorETO FC Gyor
Mali - Ligue 1
19:30
Ats de KoroAts de Koro
19:30
AS BakaridjanAS Bakaridjan
19:30
Union Sportive BougoubaUnion Sportive Bougouba
19:30
AS Black StarAS Black Star
19:30
Djoliba ACDjoliba AC
19:30
Cercle Olympique de BamakoCercle Olympique de Bamako
19:30
Usc KitaUsc Kita
19:30
US BougouniUS Bougouni
Meksika - Liga MX, Kapanış
03:00
Cruz AzulCruz Azul
1 : 2
CF MonterreyCF Monterrey
Mısır - Premier Lig
16:00
Al-MasryAl-Masry
0 : 0
Enppi ClubEnppi Club
19:00
Al Mokawloon Al ArabAl Mokawloon Al Arab
1 : 0
Pharco FCPharco FC
19:00
Zed FCZed FC
0 : 0
Al İttihad Al SakandaryAl İttihad Al Sakandary
Norveç - 1. Lig, Kadınlar
15:00
FK Fortuna AlesundFK Fortuna Alesund
1 : 1
Avaldsnes ILAvaldsnes IL
Norveç - 2. Lig Grup 1
17:00
Flekkeroy ILFlekkeroy IL
0 : 3
Sotra SKSotra SK
17:00
KVIK Halden FKKVIK Halden FK
2 : 3
NotoddenNotodden
19:00
BrattvagBrattvag
0 : 2
Hodd ILHodd IL
Norveç - 2. Lig Grup 2
15:00
Alta IFAlta IF
5 : 0
IK JunkerenIK Junkeren
15:00
FK Gjovik-LynFK Gjovik-Lyn
1 : 4
Ullensaker / KisaUllensaker / Kisa
16:00
FolloFollo
0 : 2
Eidsvold TFEidsvold TF
17:00
Stjordals-BlinkStjordals-Blink
2 : 2
Grorud ILGrorud IL
20:00
SkeidSkeid
20:00
StrommenStrommen
Norveç - 3. Küme Grup 1
16:00
Aasane Fotball 2Aasane Fotball 2
1 : 1
FK Haugesund 2FK Haugesund 2
16:00
LoddefjordLoddefjord
16:00
Askoey FKAskoey FK
Norveç - 3. Küme Grup 2
16:00
FK MandalskamerateneFK Mandalskameratene
16:00
BroddBrodd
17:00
Vindbjart FKVindbjart FK
1 : 0
Sola FKSola FK
Norveç - 3. Küme Grup 3
19:00
IL FlintIL Flint
19:00
FriggFrigg
20:00
BaerumBaerum
20:00
Asker FotballAsker Fotball
Norveç - 3. Küme Grup 4
16:00
MelhusMelhus
16:00
ByasenByasen
17:00
TillerTiller
17:00
Trygg/LadeTrygg/Lade
19:00
OrklaOrkla
19:00
SurnadalSurnadal
Norveç - 3. Küme Grup 5
15:00
SkjettenSkjetten
5 : 1
Ready FotballReady Fotball
15:00
SkedsmoSkedsmo
1 : 2
Gjelleraasen IFGjelleraasen IF
16:00
Lokomotiv OsloLokomotiv Oslo
2 : 0
SK TraeffSK Traeff
17:00
Spjelkavik ILSpjelkavik IL
17:00
LorenskogLorenskog
Norveç - 3. Küme Grup 6
14:00
SkjervoeySkjervoey
14:00
FK MjolnerFK Mjolner
14:30
IL UlfstindIL Ulfstind
14:30
BODO/GLIMT 2BODO/GLIMT 2
17:00
HarstadHarstad
17:00
IF FloeyaIF Floeya
19:00
Honefoss BKHonefoss BK
19:00
ElverumElverum
Norveç - Eliteserien
18:00
HamarkamerateneHamarkameratene
1 : 0
Bodoe/GlimtBodoe/Glimt
18:00
Kfum OsloKfum Oslo
0 : 0
Odds BKOdds BK
18:00
Kristiansund BKKristiansund BK
2 : 2
SK BrannSK Brann
18:00
Lillestrom SKLillestrom SK
0 : 3
FredrikstadFredrikstad
18:00
Molde FKMolde FK
2 : 4
Sarpsborg 08Sarpsborg 08
18:00
Sandefjord FotballSandefjord Fotball
0 : 3
Viking FKViking FK
18:00
StromsgodsetStromsgodset
2 : 0
FK HaugesundFK Haugesund
20:15
Tromso ILTromso IL
20:15
Rosenborg BKRosenborg BK
Norveç - Toppserien,Bayanlar
15:30
KolbotnKolbotn
2 : 6
SK BrannSK Brann
16:00
Arna-BjornarArna-Bjornar
1 : 3
Vaalerenga OsloVaalerenga Oslo
16:00
RoaRoa
1 : 2
LynLyn
16:00
Stabaek IFStabaek IF
3 : 2
AsaneAsane
20:05
Rosenborg BK KvinnerRosenborg BK Kvinner
20:05
LSK KvinnerLSK Kvinner
Özbekistan - PFL
17:00
PFK Dinamo SamarqandPFK Dinamo Samarqand
17:00
FC Pakhtakor TashkentFC Pakhtakor Tashkent
17:00
FK Termez SurkhonFK Termez Surkhon
17:00
FC NasafFC Nasaf
Paraguay - Division de Honor, Açılış
00:30
Club General Caballero JLMClub General Caballero JLM
1 : 2
Sportiva LuquenoSportiva Luqueno
Peru - Liga 1
02:00
Carlos MannucciCarlos Mannucci
0 : 0
CD Universidad Cesar VallejoCD Universidad Cesar Vallejo
04:00
Alianza LimaAlianza Lima
3 : 2
Deportivo GarcilasoDeportivo Garcilaso
23:00
UTC De CajamarcaUTC De Cajamarca
23:00
Sport BoysSport Boys
Peru - Segunda Division
21:00
AD CantolaoAD Cantolao
21:00
Ucv MoqueguaUcv Moquegua
23:15
Em Deportivo BinacionalEm Deportivo Binacional
23:15
Comerciantes FCComerciantes FC
Polonya - Ekstraklasa
20:00
KGHM Zaglebie LubinKGHM Zaglebie Lubin
20:00
LKS LodzLKS Lodz
Polonya - I Ligi
19:00
Podbeskidzie Bielsko BialaPodbeskidzie Bielsko Biala
0 : 0
Chrobry GlogowChrobry Glogow
Romanya - Superliga
20:00
FC Dinamo Bucuresti 1948FC Dinamo Bucuresti 1948
20:00
AFK Csikszereda Miercurea CiucAFK Csikszereda Miercurea Ciuc
Şili - Premier Lig
00:30
Colo ColoColo Colo
2 : 0
PalestinoPalestino
Şili - Primera B
03:30
CSD RangersCSD Rangers
1 : 2
U. ConcepcionU. Concepcion
22:30
Santiago MorningSantiago Morning
22:30
Deportes RecoletaDeportes Recoleta
Şili - Segunda Division
01:00
Lautaro de Bui­nLautaro de Bui­n
1 : 0
CD Concon National FCCD Concon National FC
Tanzanya - Premiyer Lig
14:00
Mtibwa Sugar FCMtibwa Sugar FC
0 : 0
Namungo FCNamungo FC
16:00
Tanzania PrisonsTanzania Prisons
1 : 2
Mashujaa FCMashujaa FC
Uluslararası Gençlik Ligi - U17 Avrupa Şampiyonası
18:00
SırbistanSırbistan
1 : 0
UkraynaUkrayna
18:00
DanimarkaDanimarka
2 : 0
GallerGaller
20:30
Kıbrıs Rum KesimiKıbrıs Rum Kesimi
20:30
Çek CumhuriyetiÇek Cumhuriyeti
20:30
HırvatístanHırvatístan
20:30
AvusturyaAvusturya
Ürdün - Jordan Ligi
19:00
AL SaltAL Salt
19:00
Al-JalilAl-Jalil
19:00
Al Hussein IrbidAl Hussein Irbid
19:00
Al Faisaly (Jor)Al Faisaly (Jor)
Uruguay - Premier Lig
21:00
Liverpool MontevideoLiverpool Montevideo
21:00
Miramar MisionesMiramar Misiones
Venezuela - Premier Lig
00:30
Carabobo FCCarabobo FC
3 : 0
Angostura FCAngostura FC
03:00
Academia Puerto CabelloAcademia Puerto Cabello
1 : 0
Portuguesa FCPortuguesa FC
Vietnam - V Lig 2
12:00
Tdcs Dong ThapTdcs Dong Thap
2 : 0
Ba Ria Vung Tau FcBa Ria Vung Tau Fc