DOLAR32,2053% -0.22
EURO35,1156% -0.22
STERLIN41,0337% -0.05
FRANG35,4067% -0.62
ALTIN2.500,70% 1,40
BITCOIN66.919,99-0.119

Deriklilere iftar Programı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Deriklilere iftar Programı
Mardin Valiliği ve Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından Ramazan Ayı İlçe İftar Programları kapsamında Derik İlçesi Spor Salonunda düzenlenen İftar Programına vatandaşlar büyük bir katılım gösterdi.
Programda vatandaşlara hitap eden Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Deriklilerin Ramazan-ı Şeriflerini tebrik ederek; “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, ülkemiz gelişiyor, değişiyor, huzur ve güven iklimine kavuşuyor. Mardin’imiz ve Derik ilçemiz de bu huzur ve güven ortamından en iyi şekilde faydalanıyor. Bizler de vatandaşlarımıza en güzel şekilde hizmet ulaştırmanın, ilimizi ve ülkemizi daha da ileriye taşımanın azim, gayret ve çabası içerisindeyiz. Devletimiz vatandaşlarımızın hizmetinde, bizler sizin hizmetinizdeyiz. Birliğimize, beraberliğimize ve kardeşliğimize sahip çıktığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.
İftar Programına ayrıca; İçişleri eski Bakanı Muammer Güler, Mardin Milletvekili Faruk Kılıç, Derik Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Evren Çakır, Vali Yardımcısı Muhammed Taha Canpolat, AK Parti Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Erin, Mardin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Fatih Eroğlu, Siyasi Parti Temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluşları Yöneticileri, Kamu Kurum ve Kuruluş Yöneticileri ile vatandaşlar katıldı.