DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Demir öğrencilerin gelecek planları dinlendi

Yayınlanma Tarihi : Google News
Demir öğrencilerin gelecek planları dinlendi
Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, Kızıltepe Küçükboğaziye İlkokulu, Kızıltepe Büyükboğaziye Ortaokulu ve İlkokulunu, Kızıltepe Akdoğan Ortaokulu ve İlkokulunu, Kızıltepe Atmaca İlkokulu, Kızıltepe Sandıklı İlkokulunu ziyaret etti.
Okulların derslik ve bölümlerinde inceleme yapan İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, Öğrencilerle sınıflarında buluşarak hayallerini, gelecek planlarını dinledi.
Demir; “Gençlerimiz, yarının büyükleri olarak, erdem ve ahlakın ışığında yol alacaklar. Onların her adımı, çalışkanlık ve dürüstlük ile şekillenecek. Biz eğitimciler, yöneticiler ve aileler olarak onlara rehberlik etmeliyiz. Ancak unutulmamalıdır ki, gerçek başarı öğrencilerimizin kendi içlerindeki azim ve kararlılıkla gelecektir. Onlar ne kadar erdemli ve ahlaklı olurlarsa, toplumumuz da o kadar sağlam temeller üzerine kurulur.” ifadelerini kullandı.
Öğretmenlerle de buluşan Demir, öğretmenlerin sorunlarını ve taleplerini dinledi.
“Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli” kapsamında yeni müfredat bilgilendirme toplantıları gerçekleştirdi. Bakım ve onarım gereken okulların bölümlerini gezdi.