DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
selman AslanaçierTÜM YAZILARI

Siyasiler ilgi göstermiyor

Mardin Küçük Millet Meclisi (MKMM) Ocak ayı toplantısı Kızıltepe’de yapıldı.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Siyasiler ilgi göstermiyor

Kızıltepe Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda düzenlenen toplantıda, derin devlet, paralel yapılar, güvenlik ve yargının saygınlığı konuları ele alındı.

Toplantıda bir konuşma yapan Mardin Toplumsal Federasyonu Başkanı ve MKMM Koordinatörü Mehmet Şerif Öter, Türkiye’nin yarısında küçük millet meclisleri sağlıklı bir şekilde her ay toplandığını Mardin’de ise siyasilerin gereken ilgi ve alakayı göstermediğini belirtti.

Öter, “Bir toplantıya değilse ikinci toplantıda ya belediye başkanları ya da vekillerin katılımı oluyor. Ama bize gelince bugün sekizinci toplantıyı yapıyoruz. Sadece geçen ayki yedinci toplantımızda Mardin AK Parti Milletvekili Abdurrahim Akdağ, Mardin’de seçimleri olduğu için toplantının son 25 dakikasında katılabildi. Bu ayki toplantımıza ise, gene milletvekilleri katılmazken, hele belediye başkanları sağ olsunlar demek ki çok yoğunlar bugüne kadar hiç katılmadılar” dedi.

Kızıltepe Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şahin ise, “İnsanlığa hizmet için yola çıktıklarını, hizmet üreten kişiler sivil toplum kuruluşları meslek odaları arkadaşlarım yola çıktıklarında ismi her ne kadar küçük millet meclisi olsa da bizim gözümüzde büyüktür. Bizim için önemli olan insanlığa hizmet etmek vardır” diye konuştu.