Hentbolda Türkiye Kupası eşleşmeleri belli oldu – Mardin İletişim Gazetesi
DOLAR
13,5629
EURO
15,3031
ALTIN
804,71
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Mardin
Karla Karışık Yağmurlu
1°C
Mardin
1°C
Karla Karışık Yağmurlu
Perşembe Karla Karışık Yağmurlu
2°C
Cuma Az Bulutlu
4°C
Cumartesi Hafif Yağmurlu
4°C
Pazar Çok Bulutlu
7°C

Hentbolda Türkiye Kupası eşleşmeleri belli oldu

Hentbolda Türkiye Kupası  eşleşmeleri belli oldu
03.01.2022
0
A+
A-

Hentbolda 2021-2022 sezonu Türkiye Kupası eşleşmeleri belli oldu.
Ankara THF Spor Kompleksi’nde gerçekleşen kura çekimine kadınlarda 20, erkeklerde ise 17 takım katıldı.
Kadınlarda 22-26 Ocak’ta 4 grupta oynanacak karşılaşmalara Mardin, Sivas, Adana ve Yozgat ev sahipliği yapacak. Erkeklerde ise 24-28 Ocak’ta 4 grupta oynanacak müsabakalar, Yalova, İstanbul, Sivas ve Ordu’da gerçekleştirilecek.
İlk iki sırada yer alacak takımlar çeyrek finalist olacak.
Kura çekimi sonucunda eşleşmeler şöyle:

Kadınlar:
A Grubu (Mardin): İzmir Büyükşehir Belediyespor, Antalya Anadolu, Tekirdağspor, Mersin Büyükşehir Belediyespor, Kızıltepe Spor Lisesi
B Grubu (Sivas): Yenimahalle Belediyespor, Görele Belediyespor, Anadolu Üniversitesi, Aksaray Belediyespor, Sivas Belediyespor
C Grubu (Adana): Kastamonu Belediyespor, Konyaaltı Belediyespor, Araç Belediyespor, İzmir Gençlik Merkezi, Beta Transformatör Adasokağı
D Grubu (Yozgat): Yalıkavakspor, Üsküdar Belediyespor, EGO Spor, Kırşehir Belediyespor, Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar.

Erkekler:
A Grubu (Yalova): Beykoz Belediyespor, Nilüfer Belediyespor, Tokat Gençlikspor, Yalova Zirve Gençlik ve Spor
B Grubu (İstanbul): İzmir Büyükşehir Belediyespor, Köyceğiz Belediyespor, Trabzon Büyükşehir Belediyespor, Ümraniye Belediyespor
C Grubu (Sivas): Beşiktaş, Antalyaspor, Hatayspor, Sivas Gençlik ve Spor
D Grubu (Ordu): Spor Toto, Eskişehir Ormanspor, Mamak Belediyespor, Seyhan Belediyespor, Ordu Gençlerbirliği.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Mardin İletişim Gazetesi. 0482 212 67 36. 13 Mart Mah. Çağdaş Sk. Dörtmevsim Apt. altı, 47200 Artuklu/Mardin