DOLAR
15,9140
EURO
16,7756
ALTIN
925,72
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Mardin
Açık
29°C
Mardin
29°C
Açık
Perşembe Açık
25°C
Cuma Açık
26°C
Cumartesi Açık
29°C
Pazar Parçalı Bulutlu
26°C

Fidan Üretiminde Kullanılacak Muhtelif Mal ve Malzeme Alımı

Fidan Üretiminde Kullanılacak Muhtelif Mal ve Malzeme Alımı
06.05.2022
0
A+
A-

MARDİN ORMAN FİDANLIK ŞEFLİĞİNİN FİDAN ÜRETİMİNDE KULLANILACAK MUHTELİF MAL VE MALZEME ALIMI (FİDE POŞETİ-SERA NAYLONU-SAKSI-POMZA-TORF-MİNAREL TOPRAK-YANMIŞ ELENMİŞ AHIR GÜBRESİ-MICIR)

ORMAN FİDANLIK MÜDÜRLÜĞÜ- DİYARBAKIR DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Mardin Orman Fidanlık Şefliğinin Fidan Üretiminde Kullanılacak Muhtelif Mal ve Malzeme Alımı (Fide Poşeti-Sera Naylonu-Saksı-Pomza-Torf-Minarel Toprak-Yanmış Elenmiş Ahır Gübresi-Mıcır) mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İKN : 2022/445290

 

1-İdarenin
a) Adı : ORMAN FİDANLIK MÜDÜRLÜĞÜ- DİYARBAKIR DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
b) Adresi : Dönümlü Mahallesi Silvan Bulvarı No:127 Dönümlü Mahallesi Silvan Bulvarı No:127 21100 YENİŞEHİR/DİYARBAKIR
c) Telefon ve faks numarası : 04122625403 – 4122624536
ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası : https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/

2-İhale konusu mal alımın

a) Adı : Mardin Orman Fidanlık Şefliğinin Fidan Üretiminde Kullanılacak Muhtelif Mal ve Malzeme Alımı (Fide Poşeti-Sera Naylonu-Saksı-Pomza-Torf-Minarel Toprak-Yanmış Elenmiş Ahır Gübresi-Mıcır)
b) Niteliği, türü ve miktarı : Ahır Gübresi 400 m3,Pomza 300 m3,Mineral Toprak 1500 m3,Torf Malzemesi 300 m3, Mıcır 150 m3, Fide Poşeti Körüksüz (10x22cm) 2000Kg, Fide Poşeti Körüksüz (15×32) 4500Kg, Fide Poşeti (15×32) Körüklü açılına 20×32 ebatlarında 1500Kg, Sera Naylonu (4×4) 500Kg, Saksı (7,5 Litre) 3000Adet (10 Kalem)
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
c) Yapılacağı/teslim edileceği yer : Mardin Orman Fidanlık Şefliği
ç) Süresi/teslim tarihi : . İşe başlama sözleşmenin imzalamasını mütakiben başlar 30 gün içerisinde peyder pey idarenin belirteceği yere teslim edilir. Teslimat hafta içi ve mesai saatlerinde yapılacaktır.
d) İşe başlama tarihi : 10

3-İhalenin

a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati : 23.05.2022 – 13:30
b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres) : Diyarbakır Orman Fidanlık Müdürlüğü Toplantı Odası
 1. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
  4.1.İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.
  4.1.2.Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;
  4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.
  4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.
  4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.
  4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.
4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

 

4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
İdare tarafından mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.
 1. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.

  6.İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecektir.

  7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.

  8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.

  9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.

  10. Bu ihalede, kısmı teklif verilebilir.

  11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.

  12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.

  13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 30 (Otuz) takvim günüdür.

  14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.

  15. Diğer hususlar:

Teklif fiyatı ihale komisyonu tarafından aşırı düşük olarak tespit edilen isteklilerden Kanunun 38 inci maddesine göre açıklama istenecektir.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.