DOLAR
15,8239
EURO
16,7292
ALTIN
930,99
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Mardin
Açık
27°C
Mardin
27°C
Açık
Çarşamba Açık
28°C
Perşembe Açık
26°C
Cuma Açık
28°C
Cumartesi Açık
30°C

Mardin Büyükşehir Belediyesi Encümen Başkanlığından

Mardin Büyükşehir Belediyesi  Encümen Başkanlığından
20.04.2022
0
A+
A-

 T.C.

Mardin Büyükşehir Belediyesi

Encümen Başkanlığından

 

            Mülkiyeti Mardin Büyükşehir Belediyesine ait Mardin ili Artuklu ilçesi Savurkapı Mahallesi 663 ada 2-3-4-5-6 nolu parseller ve 737 ada 1 nolu parselde kayıtlı KAMOR Millet Bahçesi içerisinde bulunan büfe, restoran (kafeterya) ve açık hava etkinlik alanı bir bütün olarak KDV hariç yıllık 420.000,00 TL muhammen bedel ve 37.800,00 TL geçici teminat ile 3 yıllığına işletme hakkı kiralaması ihalesi yapılacaktır.

Alan içerisinde bulunan spor tesisleri (halı sahalar, basketbol, voleybol sahaları, tenis kortları) ve anfi tiyatrosu Belediyemizin uhdesinde kalacaktır.

İhalesi 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. Maddesine göre Açık Teklif Usulü (Artırma) ile 26.04.2022 tarihinde Salı günü saat 10:00’da Mardin Büyükşehir Belediyesi Artuklu ilçesi İstasyon Mahallesi adresindeki hizmet binası Encümen Toplantı Salonunda yapılacaktır.

İhaleye katılmak isteyenlerden aşağıdaki şartlar ve belgeler aranır.

  1. Türkiye de kanuni ikametgâhı bulunması (İkametgâh Belgesi/Ticaret Sicili Gazetesi),
  2. Tebligat için adres beyanı,
  3. Gerçek kişilerde kimlik fotokopisi,
  4. Vekâleten iştirak ediliyor ise istekli adına teklifte bulunacak kimselerin noter tasdikli vekâletnameleri ile vekâleten iştirak edenin noter tasdikli imza sirküleri,
  5. İsteklinin tüzel kişi olması halinde noter tasdikli yetki belgesi ile tüzel kişiliğin imza sirküleri,
  6. İsteklinin ortak girişim olması halinde noter tasdikli ortak girişim beyannamesi, (ortaklardan her biri gerçek ya da tüzel kişi olma ilgisine göre a, b, c, g bentlerinde belirtilen belgeleri verecektir.)
  7. Kamu İhalelerinden yasaklı bulunmadığına dair yazılı taahhütname,
  8. İdare Hesabına Geçici Teminat yatırıldığına dair dekont, (2886 S.K’nun 26. Maddesinde sayılan değerler verilebilir.)
  9. İdare Hesabına ihale şartnamesi ve doküman ücreti yatırıldığına dair dekont.

İhale şartnamesi ve dokümanlar mesai saatleri içinde 500,00 TL karşılığında ihale yapılacak adresten temin edilebilir ve ücretsiz görülebilir.

İstekliler belgelerini ihale gün ve saatine kadar ihalenin yapılacağı adreste ihale komisyonuna vererek ihale salonunda hazır bulunmaları gerekmektedir. (İstekliler tekliflerini 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 46. maddesine göre iadeli taahhütlü olarak da gönderebilirler)

İBAN: Vakıfbank Mardin Şubesi TR 2100 0150 0158 0073 0271 5568

İLAN OLUNUR.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.