DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Nasır Aydın Kızıltepe’de Ak Parti’den Meclis Üyeliği İçin Başvurdu

Yayınlanma Tarihi : Google News
Nasır Aydın Kızıltepe’de Ak Parti’den Meclis Üyeliği İçin Başvurdu
Uzun yıllar Kızıltepe ilçesinde AK Parti teşkilatında siyaset yapan iş adamı ve kanaat önderi Nasır Aydın, Ak Parti Kızıltepe İlçe Belediye Meclis encümen adaylığı için başvuruda bulundu.
Kalabalık bir gurupla Ak Parti Kızıltepe İlçe Başkanlığına gelen Nasır Aydın başvuru dilekçesini İlçe Başkanı Bülent Şahin’e sundu. Başvurusunu yaptıktan sonra burada açıklamada bulunan Nasır Aydın, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Kızıltepe Belediyesi için encümen adaylık başvurunda bulunduğunu belirterek, Kızıltepe ilçesine daha iyi hizmet vermek amacıyla bu kararı aldığını söyledi.
Ak Parti kurulduğu günden beri şimdiye kadar partisine hizmet ettiğini belirten Aydın,” Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde kurulan Adalet ve Kalkınma Partisinin kurucu üyesi olarak görev alıp Partinin kuruluşundan bu yana çeşitli kademelerde görev aldım ve İl yönetiminde disiplin kurulunda görev aldım. 2012 yılında kurucu başkanlığı görevini ifa ettiğim Dünaysır Kültür ve Araştırma Derneğinin halen devam ettirmekteyim ayrıca 2018 yılında Kızıltepe Fırat Spor Kulüp Başkanlığını yaptım 2017 yılında kurulup 30 dernekten oluşan Masif Federasyonunu oluşan federasyonun genel başkanlığını yaptım bir dönem Mardin Birlik Vakfı’nın yönetim kurulunda yer aldım alıp Devlet ve Millet arasında köprü olan bir çok sivil toplum kuruluşlarında vatandaşların ve toplumun ihtiyaçlarına yol arkadaşlarımız ile birlikte ses olmaya ve ihtiyaç karşılamaya önayak olarak farklı alanlarda görev ifa ettim” dedi.
Kızıltepe’ye hizmet için aday oldum

Kızıltepe ilçemize hizmet sevdası için çıktığım bu yolda halkımızın desteğini beklediğini kaydeden Aydın,” , Halka hizmet, Hakka hizmet etmek bilinci ve şiarıyla Kızıltepe ilçesinde halkımızın yaşam şartlarını iyileştirmek ve belediye hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmalarını sağlamayı kendime hedef olarak belirledim. Hayırlı uğurlu olsun” şeklinde konuştu.