DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Başkan personelinin nikahını kıydı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Başkan personelinin nikahını kıydı
İbrahim ve İrem çifti muhteşem düğün ile dünya evine girdiler.
Yeşilli’de Örge ve Özkoç ailelerinin evlatları İbrahim ve İrem gerçekleşen muhteşem bir düğün töreni ile dünya evine girdiler.
Yeşilli’de ikamet eden Ayten ve Hayri Özkoç’un kızı İrem Özkoç ile  Aygül ve Hacı Davut Örge’nin oğlu İbrahim Örge için  düzenlenen dillere destan bir düğün töreniyle dünya evine girdi.
Alihansoy düğün salonunda düzenlenen düğüne Yeşilli Belediye Başkanı Hayrettin Demir ve İbrahim Örge’nin  mesai arkadaşları katıldı.
Düğünlerin vazgeçilmezi haline gelen her nikahta çiftlere çok güzel mesajlar ve tavsiyeler veren Yeşilli Belediye Başkanı Hayrettin Demir, genç çiftin nikahı kıydı.  Nikâh merasimi esnasında heyecanları gözlerinden okunan İbrahim Örge ve İrem Özkoç çifti, mutluluğa “EVET”dedi.
Mutluluklarına ortak olduğu genç çifte aile cüzdanını veren belediye başkanı Hayrettin Demir, “çifte mutluluklar dileyerek, “İrem ve İbrahim’in  bu mutlu günlerinde şahitlik ettik.  Genç çiftimizin bu anlamlı günlerinde yanında olduk.Çiftimize sağlık, huzur ve yaşam boyu mutluluklar diliyorum” dedi
Yeşilli belediyesinde  muhasebe memuru olarak görev yapan İbrahim Örge ve eşi İrem Özkoç ise, düğünlerinde kendilerini yanlız bırakmayan davetlilere teşekkür ettiler.
Genç çift hazırlandıkları ilk dansları ile düğün gününe renk katarak düğüne katılan davetlileri büyüledi. Düğünün ilk dansını damat İbrahim Örge ve mustekbel eşi İrem  Özkoç birlikte yaparak  düğüne damgasını vurdular. Oldukça kalabalık düğünde gençlerin arkadaşları bir an olsun pisti boş bırakmayarak, eğlenceli bir akşam geçirdiler.
Mutlulukları gözlerinden okunan çiftin düğün töreni  kına gecesi, pasta kesimi ve takı töreniyle devam etti. En ince detayların bile düşünüldüğü muhteşem bir organisazyon ile gerçekleştirilen düğün törenini gecenin geç saatlerine kadar devam etti.Davetliler, pisti bir an olsun boş bırakmazken, gelin ve damat da oyunları ile konuklara eşlik etti.