DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

“Gençlerin her türlü sıkıntılarında yanlarında olmalıyız”

Türkiye Gençlik Kulüpleri Konfederasyonu Mardin İl Başkanlığının haftalık olağan buluşmasında bu hafta madde bağımlılığı ele alındı.

Yayınlanma Tarihi : Google News
“Gençlerin her türlü sıkıntılarında yanlarında olmalıyız”

 

Mardin İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahin’in katılımıyla düzenlenen toplantıda, önce Konfederasyonun yapısı ve amaçları hakkında kısa bir sunum yapıldı. Teşkilatın madde bağımlılığıyla mücadele projesi hakkında Mardin Emniyet Müdürü Mehmet Şahin’e bilgi verildi.

İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahin, Mardin Emniyet Müdürlüğü olarak her türlü sıkıntılarında gençlerin yanında olmamız gerektiğini ve gençlerle bu tür sorunların konuşulup tartışılmasının daha anlamlı olduğunu söyledi.

Konuşmasına şu şekilde devam eden Şahin, bizler toplumumuzun her türlü güvenlik ve refahı için mücadele eden emniyet mensupları olarak her zaman toplumumuzun göz bebeği ve geleceği gençlerimizin yanında olacağız diyerek sözlerini bitirdi.

İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Narkotik Şube Amiri tarafından madde bağımlılığı hakkında kısa bir sunum yapıldıktan sonra TGKK Mardin İl Başkanlığı tarafından geleneksel hale getirilen Çiğ köfte etkinliği ile devam etti.

Samimi bir ortamda geçen  program Türkiye Gençlik Kulüpleri Konfederasyonu Mardin İl Başkanı İslam Kip tarafından İl Emniyet Müdürüne plaket takdim edildi.

Etkinlik çekilen hatıra fotoğrafı  ile sona erdi.tgkk1tgkk2