DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
selman AslanaçierTÜM YAZILARI

“Mardin’in Güzelliklerini Tüm Türkiye’ye Göstermek İstiyorum”

Yayınlanma Tarihi : Google News
“Mardin’in Güzelliklerini Tüm Türkiye’ye Göstermek İstiyorum”

Onur Irmak organizasyon şirketi ve Ajansın Sahibi Onur Irmak, Bölgedeki sıkıntıların aksine Mardin’in güzelliklerini tüm Türkiye’ye göstermek istiyorum diye konuştu.
Irmak gerçekleştirdiği organizasyonlar ile hem gençlerin sosyal aktivitelere katılmaları için alan açıyor hem de Mardin iline katma değer sağlıyor.
Yakın bir zamanda 1850 kişinin katılım sağladığı Ahmet Aslan konseri ile sezonu açan Onur Irmak organizasyon bir sonraki konser ile gençleri İmera ile buluşturacak.
Irmak, yaptığı açıklamada Mardin’in Ülke genelinde yanlış yorumlandığını belirterek, gerçekleştirdiğim organizasyonlar ile Mardin’in güzelliklerini tüm Türkiye’ye göstermek istediğini söyledi.
Irmak Konuşmasının devamında şu ifadelere yer verdi; ”Ahmet Aslan Konseri ile sezonu açtık. Konsere gelen 1850 dinleyici ile kendisini buluşturduk. Biz üstümüze düşen görevi yaptığımızı düşünüyorum. Bu güzel katılım bizi daha büyük işlere imza atmamıza vesile oldu diyebilirim. Yakın bir süre içerisinde İmera konserimiz olacak bu konserde de çok güzel bir katılım olacağına inanıyorum, geçmişte yapmış olduğumuz dünya starı olan İNNA ve Kat Deluna konserleri olmak üzere Mehmet erdem konserlerine imza attık. 2016 yılını Sıla, Koray Avcı ,Athena gibi isimler ile neden kapatmayalım diye bakıyoruz.Bunun için bizlere Mardin’li hemşerilerimiz cesaret vermesi yeterli olacaktır. Onur Irmak Olarak Mardin’de olayın olmadığını ve insanların mutlu huzurlu bir arada yaşadığını tüm Türkiye’ye göstermek istiyorum”