DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
selman AslanaçierTÜM YAZILARI

Mehmet Veysi Yılmaz’dan teşekkür

Mardin’den AK Parti Milletvekili Aday Adayı olan Demokratik Ofis-Sen Mardin Şube Başkanı Mehmet Veysi Yılmaz sessizliğini bozdu.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Mehmet Veysi Yılmaz’dan teşekkür

Sürgücü aşiretinin önde gelen saygın ailelerinden olan Veysi Yılmaz adaylık yolunda kendisine inanan, güvenen ve her an yanında olan dostlarına teşekkür etti.

AK Parti’den Mardin milletvekili aday adayı olan Mehmet Veysi Yılmaz, bir teşekkür mesajı yayımladı.
Yılmaz, aday adaylık sürecinde kendisine destek olan herkese teşekkür ederek, “Destek, dua ve beraberliklerini esirgemeyen başta tüm Mardinli hemşehrilerim olmak üzere, partimizin mümtaz üyelerine, sivil toplum kuruluşlarına, dernek vakıf, değerli basına ve Mardinimizin manevi şahsiyet ve kanaat önderlerine sonsuz teşekkürlerimi sunar, yolun sonuna değil yolun başlangıcına geldiğimizi belirtmek istiyorum. Yüce Mevlam birliğimizi, dirliğimizi her daim baki kılsın” dedi.

‘Zorlu yolculukta yanımda olan dostlarıma minnettarım’
Adaylık sürecindeki zorlu yolculukta alt komisyondaki mülakatta komisyonun taktirini kazanıp ara komisyona ve ordanda üst komisyona kadar çıkıp ilk 12’ye kalan daha sonra son ana kadar listede olduğunu yakın kaynaklardan öğrendiğini anlatan Yılmaz, “Başta aday adaylığım sürecinde bana inanıpta güvenip bu meşaketli yolda gerek Dualarıyla uzaktan destekte bulunan dostlara gerekse sürekli yanımda olup özel yaşamlarından feragat edip üzerimde büyük emekleri olan dava arkadaşlarım ve dostlarıma hepsine ayrıca teker teker teşekkür ederim” diye konuştu.

‘Bizim davamız pazara kadar değil mezara kadardır’
Amacının memleketinin her bölgesine hizmet etmek olduğunu bundan sonrada elinden geldiğince Mardin’e hizmet edeceğini de vurgulayan Yılmaz, “Malumunuzki 7 Haziran 2015 seçimlerinde Ak Parti’den Milletvekili Aday Adayı oldum öncekikle bu davaya inanıp Barış Sürecinin nihayete ermesinde aktif rol almak için ve özelliklede Memleketimin her bölgesine hizmet etmek aşkıyla bu yola çıktık. Binlerce seçmenimizden destek aldık memleketimiz ve ülkemiz için güzel projelerimiz vardı. Siyasetin doğasından kaynaklanan son dakika hamleleri bizi liste dışı bırakmış olabilirler. Bu andan itibaren mağdur edilmişte olsak mağduriyetlerden sonra büyüyen zaferleri seçmenlerimizle beraber hep beraber göreceğiz inşallah Artık Gün birlik olma günü istikrara huzura sahip çıkma günüdür. Bizim davamız pazara kadar değil mezara kadardır bu vesileyle Aday olduğum Akpartimi Sonuna kadar destekliyeceğimi ve bölgemize ülkemize barış sürecinin nihayete ermesi için elimden gelen tüm gayreti mi sarfetmeye hazır olduğumu belirtmek istiyorum” dedi.