DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
selman AslanaçierTÜM YAZILARI

‘Müslümanların ölümleri artık sadece istatistik veri haline geldi’

Eğitim-Bir-Sen Mardin Şube başkanı Eyyüp Değer, Amerikada öldürülen 3 müslüman genç için yazılı bir açıklamada bulundu.

Yayınlanma Tarihi : Google News
‘Müslümanların ölümleri artık sadece istatistik veri haline geldi’

Değer açıklamasında; “Birkaç gün önce güya özgürlükler ülkesi olarak anılan Amerikada 23 yaşındaki Deah Shaddy Barakat, 21 yaşındaki eşi Yusor Muhammed ve 19 yaşındaki baldızı Razan Muhammed, ateist olduğu belirtilen bir katil tarafından vahşice öldürüldü. Hicks isimli ateist facebook sayfasında İslamiyet, Hristiyanlık ve Yahudilik hakkında hakaret içeren paylaşımlarda bulunmuş. Vahşice öldürülen 3 gençten Yusor Muhammed Filistinli, eşi Deah ta Suriye kökenliydi. “

Değer açıklamasını şu sözlerle sürdürdü; “Daha bir ay önce Charlie Hebdo saldırısında tüm dünya insan hakları naraları atarken, batı medyası ve sözde aydın bir kısım Türk medyası manşetlerini günlerce Charlie ile süsleyip “ Hepimiz Charlie’yiz” derken, bugün sırf Müslüman oldukları için öldürülen bu aydın 3 masum gence dilsiz şeytan gibi susmaktadırlar. Amerikan ve batı medyası bu vahşi cinayetleri görmezden gelip otopark kavgası süsü verdiler.

Son 12 yılda dünyanın çeşitli yerlerinde ve özellikle Ortadoğu’da ( ki Ortadoğu ismi İngilizler tarafında kasıtlı bir şekilde belirlenmiş ) 12 milyon Müslüman katledildi. İnsan Hakları sadece batılı öldürülünce hatırlanıyor. Müslümanlar öldürülünce sadece haber konusu oluyor. O kadar alıştırıldık ki Müslümanların ölümleri artık sadece istatistiki veri haline geldi.

Ey Alçak Amerika, Avrupa ve içimizdeki dilsiz şeytanlar ! Charlie Hebdo da öldürenleri İslamcı terörist diye nitelendirdiniz, fakat Gazze’de savunmasız Müslümanlara bomba yağdıran Yahudi Terör Örgütüne, Yahudi Terörist demediniz. Irakta milyonlarca Müslümanı katleden Amerikalılara Hristiyan terörist demediniz. Terörün dini, dili, ırkı olmaz. Her nerede olursa olsun cinayet cinayettir. Bizim için masum bir insanı öldüren tüm insanlığı öldürmüş gibidir.
Batı medyasını ve içimizdeki dilsiz şeytanlar, Müslümanları ölünce değil sadece öldürünce haber yapabiliyorlar. Buradan Fransa’daki gösteriye katılan başbakanımız sayın Davutoğlu’na sesleniyoruz. Charlie Hebdo için Fransa da tüm dünya toplandı. Sayın Davutoğlu’nun ” Biz de artık onları sınayacağız” sözlerinin zamanı gelmiştir. Vahşice katledilen bu masum 3 müslüman genç için batıyı sınama vakti gelmiştir.
Değer sözlerine şu sözlerle son verdi; “ Amerikada vahşice öldürülen 3 masum gence Allahtan rahmet diliyor, dilsiz şeytan vazifesini ilelebet sürdüren batı medyası ve içimizdeki dalkavuklarını da kınıyoruz” dedi.