DOLAR32,2053% -0.22
EURO35,1156% -0.22
STERLIN41,0337% -0.05
FRANG35,4067% -0.62
ALTIN2.500,70% 1,40
BITCOIN66.851,250.161

Pansiyonda Kalan Öğrencilerle İftar

Yayınlanma Tarihi : Google News
Pansiyonda Kalan Öğrencilerle İftar
Ramazan ayının manevi iklimini hep birlikte yaşamak, bereketini paylaşmak adına İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, Mardin Fen Lisesi pansiyonunda öğrenciler ile iftar sofrasında buluştu.
İl Milli Eğitim MüdürüMurat Demir, Artuklu ilçe milli eğitim müdürlüğünde görevli şube müdürleri ve okul idarecileriyle birlikte Mardin Fen Lisesi pansiyonunda kalan öğrenciler ile birlikte oruçlarını açtı.
Pansiyon yemekhanesinde ve mutfağında incelemelerde bulunan İl Müdürü Demir, öğrencilerle gelecek ile ilgili hayalleri ve hedefleri ile ilgili hasbihal etti.
İstenilen her şeyin  hemen olmayabileceğini de belirten Demir, “Çalıştıktan sonra emeğinizin ve gayretinizin karşılığını her zaman alacaksınız. Hepinizin severek yapacağınız meslekler edinmesi bizler için çok önemli. Bizler, bayrağı size teslim edeceğiz. Sizler de  milli ve manevi değerlerimize, kültürümüze, geleneklerimize sahip çıkan, bilgili ve teknolojiyi özümsemiş bireyler olarak ülkemizi daha ileri seviyelere taşıyacaksınız” dedi.
Demir, pansiyonda kalan öğrencilerden olumlu geri dönüşlerin alındığı iftar buluşmalarında pansiyon ortamlarını konforlu hale getirerek güzelleştiren, öğrencilerin pansiyonda geçirdikleri süre içerisinde daha nitelikli hizmet almalarını sağlayarak, öğrencilere ev rahatlığı ve aile ortamı huzurunu sunan tüm idareci ve nöbetçi öğretmenlere teşekkür etti.