DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
selman AslanaçierTÜM YAZILARI

‘Bu topraklara kalıcı barış gelecek’

Mardin Ak Parti Aday Adaylarından Mehmet Timurağaoğlu, gazetemiz imtiyaz sahibi Rıdvan Fidanı ziyaret etti.

Yayınlanma Tarihi : Google News
‘Bu topraklara kalıcı barış gelecek’

Mardin’de siyasi kimliğinin yanında farklı STK’larda gönüllü çalışmaları ile tanınan Mardin İHH Başkanı Mehmet Timurağaoğlu, gerçekleştirdiği ziyarette gazetemiz imtiyaz sahibi Rıdvan Fidan ile hoş bir sohbet gerçekleştirdi.
Timurağaoğlu burada, “Aday Olmamızın sebeplerinden birkaç tanesi, çıtayı yükseltmek, hizmetleri bir üst noktaya taşımaktır ve Mardin halkına hizmet etmektir” diye konuştu.
Bu noktada güven ve inancımız tamdır diyen Timurağaoğlu, Yapacağımız ve hükümetimiz tarafından desteklenecek projelerle şehrimizi çok daha iyi noktalara taşıyacağız inşallah. Bu bir bayrak yarışıdır. Şimdiye kadar görev yapan tüm arkadaşlarımız, mutlaka çok güzel şeyler yapmıştır. Onlara da emeklerinden ötürü teşekkür ediyorum.”dedi.
Timurağaoğlu konuşmasının devamında, devam eden çözüm sürecine katkı sunmak amacıyla Mardin’deki birlikte yaşam kültürünü barış modeline çevirerek bu modeli Türkiye ve Dünya barışına örnek olarak göstereceklerini ifade etti.
Timurağaoğlu konuşmasının sonunda 7 Haziran’da yapılacak genel seçimlerin önemine atıfta bulunarak, “Bu seçimlerde eğer AK Parti başarılı olursa çözüm süreci nihayete erer. Ak parti tüm siyasi riskleri alarak bu toprakların barış ve kardeşlik projesini hayata geçirmiştir.
Seçilsek de seçilmezsek bu sürece tam destek vereceğiz. Allah’ın izni ile bu topraklara kalıcı barış gelecek. Kan üzerinde siyaset yapanlar, silah tüccarları ve savaş baronları kaybedecek. Biz buna yürekten inanıyoruz. AK Parti davasına inanan bizler için bu süreç siyasetteki klasik oy kaygılarından çok daha değerlidir. “dedi.
Gazetemiz imtiyaz sahibi Rıdvan Fidan da, Mehmet Timurağaoğlu’na seçim sürecinde başarılar diledi.