DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
selman AslanaçierTÜM YAZILARI

‘Valilik ve Belediye bize destek olursa bu takımı şampiyon yapacağız’

Mardinspor Kulübü Başkanı Mehmet Dağ, Mardin Valisi Ömer Faruk Koçak ve Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Türk’ün Kendilerine destek olması halinde gelecek sezonda yeni yönetim ve yeni kadroyla şampiyonluğu hedeflediklerini söyledi.

Yayınlanma Tarihi : Google News
‘Valilik ve Belediye bize destek olursa bu takımı şampiyon yapacağız’

Dağ, kulüp binasında gazetecilere yaptığı açıklamada, sezon başında şampiyonluk parolasıyla girdiklerini, amaçladıkları başarıyı elde edemediklerini belirtti.
Bunun sebebinin de giden, Mardin’in Eski valisi Mustafa Taşkesen olduğunu iddia etti. Dağ, Mustafa Valimize 30’a yakın randevu talebinde bulunduğunu ve kendisine geri dönüş yapılmadığını söyledi, Dağ Konuşmasının devamında Mardin’e gelen Valilerin daha önce görev yaptıkları illerde spora çok katkı sağladıklarını ama ne yazık ki Mardin’e aynı desteği vermediklerini söyledi.
Dağ daha sonra Mardin’e Vali olarak atanan Ömer Faruk Koçak’ın Elazığ Spor’a Yardımlarını biliyoruz ve kendisinden umutluyuz diye konuştu.
Kulüp Başkanı Dağ, Sezon başında yaşanan aksaklıklardan dolayı düşüş yaşadıklarını ifade ederek şunları söyledi:
“Sezonun ilk dört haftasında yaşanan aksaklıklar bocalamamıza neden oldu. Gelecek sezon takımdan beklentilerimiz çok büyük. Yeni sezonda Mardinspor layık olduğu profosyonel lige döndürmek için elimizden geleni yapacağız. Şimdiden çalışmalarımızı başlattık .Yeni yönetimle yeni bir kadroyla şampiyonluğu hedefliyoruz.”
Dağ, destek olunduğu takdirde Mardinspor’u güzel yerlere taşıyacaklarını kaydetti.