DOLAR32,2053% -0.22
EURO35,1156% -0.22
STERLIN41,0337% -0.05
FRANG35,4067% -0.62
ALTIN2.500,70% 1,40
BITCOIN66.970,000.306

Başkan Şahin: Herkese eşit hizmet vereceğiz

Yayınlanma Tarihi : Google News
Başkan Şahin: Herkese eşit hizmet vereceğiz

Midyat Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan adayı Veysi Şahin, Seçim Koordinasyon Merkezi önünde vatandaşlara seslendi.
Çarpıcı açıklamalarda bulundu. AK Partiye ve Veysi Şahin’ gönül verenlerin toplandığı gecede renkli görüntüler oluştu.
SKM önünde toplandığı gecede doyasıya eğlenen vatandaşlar, davul-zurna, kemençe-rebab, halaylar eşliğinde, havai fişek, konfeti ve maytap gösterileri ile de unutulmaz bir gece yaşadı. Çeşitli ikramların yapıldığı gecede Belediye Başkanı Veysi Şahin, toplanan vatandaşlara seçim otobüsünden seslendi.
Midyatlı vatandaşların sevgi gösterileri altında konuşmasına başlayan Başkan Şahin’in sözleri sık sık ‘Veysi Şahin-Veysi Şahin, Midyat seninle gurur duyuyor’ sloganlarıyla kesildi.
Başkan Şahin,7’den 70’e bütün Midyatlılara seslenerek Allah’ın izni ile Pazar günü bazı siyasetçilerin siyaset sahnesinden silineceğini söyledi.
Başkan Şahin, “Dertleri memleket sevdası, dertleri hizmet değil, dertleri varsa yoksa AK Parti ve Veysi Şahin. 1994’ten bugüne yaptıklarımızı bütün Midyat biliyor. Allah’ın izni ile önümüzdeki süreçte de yarım kalan projelerimizi tamamlayacağız. Midyat’ı turizm şehri yaptık. Haftada 5 bin 10 bin turist geliyor. İnanç, kültür merkezi yaptık. Bütün esnafımız yaralanıyor. Ekonomik olarak Mardin’in ilçeleri arasında en iyi durumda Midyat’tır. Buda AK Parti sayesinde oldu. Milet bahçelerinin sayısını artıracağız. Türk, Arap, Kürt, Süryani, Ezidi kim geldiyse belediyenin imkânlarından yaralandı. Yine hiçbir ayrım yapmaksızın herkese eşit hizmet vereceğiz” dedi.
Yapılan konuşmanın ardından, SKM önünde toplanan vatandaşlar daha sonra gecenin ilerleyen saatlerine kadar doyasıya eğlendi.