DOLAR32,2053% -0.22
EURO35,1156% -0.22
STERLIN41,0337% -0.05
FRANG35,4067% -0.62
ALTIN2.500,70% 1,40
BITCOIN66.838,040.155

DEVA Partisi Mardin İl Başkanlığından Seçim Açıklaması

Yayınlanma Tarihi : Google News
DEVA Partisi Mardin İl Başkanlığından Seçim Açıklaması
DEVA Partisi Mardin İl Başkan Vekili İbrahim Zamur, 31 Mart 2024 tarihinde yapılan yerel seçimlerle ve yol haritasıyla  ilgili açıklamalarda bulundu.
Zamur, “Ülkemizin bir çok yerinde vatandaşlarımız değişim istediğini sandıklara yansıtarak adeta hükümete sarı kart göstermiştir.
Biz DEVA Partisi olarak 81 il ve ilçelerde daha önce de belirtiğimiz gibi kendi logo ve adaylarımız ile bu seçimlerde halkın huzuruna çıkmıştır.
DEVA Partisi olarak Mardin ve ilçelerinde bize bu ilk seçim heyecanını yaşatan başta Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan olmak üzere,
Büyük bir cesaret örneği gösteren tüm Belediye Başkan Adaylarımıza ,meclis üyelerimize,emek veren tüm il ve ilçe teşkilatlarımıza, bize oy veren, ve vermeyen tüm vatandaşlarımıza, özelikle bu sürecte bizi takip eden ve her zaman desteklerini esirgemeyen siz değerli basın mensuplarına,
seçimlerin daha huzurlu bir ortamda geçmesi için 24 Saat güvenimizi sağlayan emniyet güçlerimize ve Yüksek Seçim Kurulu üyelerine teşekkür ediyoruz.
Halkımız bu  seçimde kimilerine yönetme sorumluluğu kimilerine de muhalefet etme sorumluluğunu yükleyerek kararını vermiştir.
Biz DEVA Partisi olarak bu  karardan en iyi dersleri çıkartarak ilk seçim heyecanı ve tecrübesini de yaşayarak hiç zaman harcamadan önumüzdeki genel seçimlere ara vermeden hazırlanacağız.
İlk etapta daha önce Büyükşehir Belediye Başkanlığı için istifa eden eski il başkanımız Sn.Kadir  Kerimoğlu ve istifa eden ilçelerimizin bir an evvel  güçlü bir ekip ile yerelde teşkilatlanma sürecine başlayarak genel seçimlere daha güçlü bir şekilde girmeyi düşünüyoruz.
Eksik olan ilçelerimize bir an evvel yeni atamalar yapılacak.
Bazı ilçelerimizde de daha güçlenmek adına yeni atamalar yapılarak bu değişim hareketini yerelde başlatmayı düşünüyoruz.
Başta İl başkanlığı olmak üzere tüm ilçelerimiz için  yoğun talepler var bizler bu talepleri Genel Merkez ve Teşkilat İşleri Başkanlığımıza iletiyoruz.
Genel Merkez Yönetim Kurulu ve Genel Başkanımızın uygun gördüğü isimlerin atamasını en kısa süre içerisinde tamamlayacaktır.
İl kongremizi iki ay içinde tamamlayarak büyük kongre sürecine yetiştirilerek genel seçimlere en güçlü ve en hazır parti olmayı ve Genel Başkanımız sayın Ali Babacan’ın liderliğinde ülkemizin en güçlü ve liyakatli ekibi ile  ilk genel  seçimde İktidar olma hedefimize ulaşmak istiyoruz.
Süreç siz değerli basın mensubu arkadaşlarla an be an paylaşılacaktır.
Sizleri sevgi ve saygı ile selamlıyor Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimiz ile kutluyoruz” dedi.