DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Yeşilli’de yol çalışmaları devam ediyor

Yayınlanma Tarihi : Google News
Yeşilli’de yol çalışmaları devam ediyor

Yeşilli belediyesi tarafından ilçede başlatılan yol açma ve genişletme çalışmaları aralıksız devam ediyor.
Yeşilli Belediye Başkanı Hayrettin Demir, girişimleri sonucu Tepebaşı mahallesinde Samsa, Öztürk ve Bayhoca bölgesinde yukarı ana yoldan aşağı merkeze doğru yol açma ve genişletme çalışmaları hızlandırıldı.
Yol çalışmalarını yerinde inceleyen Yeşilli Belediye Başkanı Hayrettin Demir, İlçemizde devam eden çalışmalar kapsamında Tepebaşı mahallesinde Samsa , Öztürk ve Bayhoca bölgesinde yukarı ana yoldan aşağı merkeze doğru yol açma ve genişletme çalışmaları devam ettiğini söyledi.
Göreve geldiğimiz günden beri Yeşilli ilçemizde gece gündüz demeden vatandaşlarımıza hizmet götürmek için hizmet verdiklerini ifade eden Demir,” Vatandaşlarımızın isteği doğrultusunda Samsa ,Öztürk ve Bayhoca bölgesinde 500 metre uzunluğunda 10 metre genişliğinde yeni bir yol açma ve genişletme çalışmaları devam ediyor.Bir yandan doğal gaz çalışması bir yandan da elektrik hatlarının yer altına alınması çalışmalarımız hızlandırıldı. Kentsel Dönüşüm Projesi ve TOKİ’de inşaatlarımız hızlı bir şekilde devam ediyor. Yeşilli ilçemize ve halkımıza yakışan hizmeti yapmak için çalışıyoruz”dedi.