DOLAR32,2053% -0.22
EURO35,1156% -0.22
STERLIN41,0337% -0.05
FRANG35,4067% -0.62
ALTIN2.500,70% 1,40
BITCOIN67.240,010.341

Başkan Alma Artuklu Belediye Meclis Üyeleri İle Toplantı Düzenledi

Yayınlanma Tarihi : Google News
Başkan Alma Artuklu Belediye Meclis Üyeleri İle Toplantı Düzenledi

AK Parti Mardin İl Başkanlığı’nda, İl Başkanı Vahap Alma Başkanlığında Artuklu Belediye Meclis Üyeleriyle toplantı düzenlendi.
Toplantıya meclis üyeleriyle birlikte İl Yerel Yönetimler Başkanı Orhan Çeçen ve AK Parti Artuklu İlçe Başkanı Yavuz Geylani Çaltekin’de hazır bulundu.


İl Başkanı Vahap Alma toplantı sonrasında yaptığı açıklamalarda, “23 yıllık AK Parti iktidarlarında vatandaşımızın refahı ve huzuru için her türlü hizmete imza atılmıştır. Tüm Türkiye’de olduğu gibi Mardin ve Artuklu ilçemizde bundan en fazla nasibini alan yerlerin başında gelmektedir. Bizler AK Parti Mardin İl Başkanlığı, Artuklu İlçe Başkanlığı ve belediye meclis üyeleri olarak konu Mardin ve Artuklu olunca, hizmet olunca ilk önceliği bizler nasıl yüklendiysek bundan sonra da yüklenmeye devam edeceğiz.”
İl Başkanı Alma, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde başlatılan hizmet hareketini bizler devam ettirerek daha yükseğe çıkartmanın derdinde olmalıyız. Sayı çoğunluğu bizde olmayabilir, ama iktidarımızın verdiği güçle sesimizin çok daha gür çıkması gerekiyor. Bizler yıllar boyunca Artuklu ilçemizden Dargeçitimize kadar her bir ilçemizin her bir mahallesine kadar yapılmayanı yaptık, olmayanı sunduk. Tüm bunlara istinaden daha da ileriye doğru Artuklu ilçemizin her bir köşesine dokunarak hizmet kervanına tüm gücümüzle devam diyoruz.”