DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Merit Grup’tan Mardin’li öğrencilere burs müjdesi

Yayınlanma Tarihi : Google News
Merit Grup’tan Mardin’li öğrencilere burs müjdesi

Merkezi İstanbul’da bulunan ve Faaliyet Alanı Bilişim Teknolojileri olan Merit Şirketler
Grubu,  (Merit Grup) Mardin’lilere destek olmaya devam ediyor. Merit Grup Yönetim Kurulu Başkanı aynı zamanda Merit Grup Real Mardin Spor Kulübü Başkanı Zafer Karataş, 2024-2025 Akademik Yılı içerisinde başarılı Mardin’li öğrencilere burs müjdesini verdi.

Merit Grup olarak Eğitime büyük önem verdiklerini, Mardinli başarılı öğrencilerin her zaman yanında olacaklarını söyleyen Başkan Karataş, eğitimin bir ülkenin geleceği olduğunu ve bunu eğitim ile teminat altına almak için başarılı öğrencilere destek olacaklarını söyledi.

Mardin’de Eğitim alanında birçok yatırımlarının olduğunu ve bu desteklerine devam edeceklerini ifade eden Karataş, şunları kaydetti:

“Eğitimin yanında sporda da bir çok yatırım ve desteğimiz devam etmektedir. Merit Grup Real Mardin Spor Kulübü olarak Kadınlarda ve Erkeklerde Süper ligde, Genç kızlarımız 3. Ligde mücadele ederek Mardinimizi en iyi şekilde temsil etmekteyiz. Atletizmde Özel sporcularımıza , Paralimpik Masa Tenisi Erkek takımımıza desteklerimiz devam etmektedir. Eğitim ve spor alanında Mardinli kardeşlerimizin her zaman yanında olacağız.”

Merit Grup yönetim Kurulu Başkanı Zafer Karataş,  “Halen vermekte olduğumuz Eğitim Burs Programımız yanında Mardin’li gençlerimize de ‘Mardin Üniversite Başarı Bursu Programı’  çerçevesinde 2024-2025 Akademik Yılı içerisinde başarılı gençlerimizin yanında olduğumuzu belirtmek isterim. Bu sebeple İlk 1.000’e giren öğrencilere aylık 5.000 TL, İlk 2.000’e giren öğrencilere aylık 4.000 TL, , İlk 5.000’e giren öğrencilere aylık 3.000 TL burs verilecektir. “dedi.

BAŞVURU KOŞULLARI

T.C. Vatandaşı olmak

T.C. Devlet Üniversitelerinin Bilgisayar, Yazılım, Bilişim Sistemleri, Elektronik ve Mekatronik Mühendislik bölümleri için geçerlidir. Gelir durumu açısından maddi desteğe ihtiyacı olmak

 

İletişim: Simge İnal

simge.inal@meritgrup.com

Telefon: 0539 749 97 47

Başvuru tarihi 15 Ağustos-15 Eylül 2024

Açık Lisede okuyanlar Özel okulda okuyanlar başvuru yapamayacaklar.