DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
selman AslanaçierTÜM YAZILARI

Gamze Boyraz 2 gündür kayıp

İstanbul’da yaşayan 17 yaşındaki Gamze Boyraz, ailesine Mardin’e geleceğini söyleyerek evden ayrıldı.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Gamze Boyraz 2 gündür kayıp

Edinilen bilgiye göre, İstanbul’da yaşayan 17 yaşındaki Gamze Boyraz, ailesine bıraktığı mektupta Mardin’e geleceğini belirterek ortadan kayboldu.

Telefonuna da ulaşılamayan genç kız, polisler tarafından her yerde aranırken, ailesi ise kızlarından gelecek güzel bir haber bekliyor.

Kızı kayboldoğundan beri ağladığını söyleyen Yurdagül Boyraz, kızını görenlerin ya da kaçıranların kendilerine geri getirmesini istiyor. Kızının fotoğraflarına bakan ve elbiselerini öpen gözü yaşlı anne, kızının nereye gittiğini ya da kimlerin onu kaçırmış olabileceğini bilmediğini ifade ederek, kızının hayatından kaygı duyduğunu söyledi.

Yurdagül Boyraz, “Kızım sabah evden çıktı ve arkadaşlarıyla buluşmuş öğlene doğru arkadaşlarına gideceğini söylemiş. Arkadaşlarına Bize verilmek üzere mektup bırakmış ve mektupta Mardin’e gideceğini söylemiş.  Daha sonra da ortadan kayboluyor. Nereye gittiğini, kimin alıp götürdüğünü bilmiyoruz. 2 gündür kayıp, kimin götürdüğünü bilmiyoruz. Ben sadece kızımı istiyorum” şeklinde konuştu.

Anne Yurdagül Boyraz, kızını bulanların ya da görenlerin kendilerine bilgi vermesini istedi.