DOLAR32,2053% -0.22
EURO35,1156% -0.22
STERLIN41,0337% -0.05
FRANG35,4067% -0.62
ALTIN2.500,70% 1,40
BITCOIN66.979,120.167

Öğrencilere İftar Öncesi Söyleşi

Yayınlanma Tarihi : Google News
Öğrencilere İftar Öncesi Söyleşi
Mardin Artuklu Üniversitesi, Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Vakıflar Genel Müdürlüğü işbirliğinde Kampüste öğrencilere yönelik Üniversite Sağlık Kültür ve Spor Dairesi koordinasyonunda düzenlenen ücretsiz iftar etkinliklerinde iftar öncesi söyleşiler de gerçekleştiriliyor.
İftar Söyleşileri ‘Orucun Beslenme Alışkanlıklarına Faydası’ ile Başladı
İftar öncesi söyleşi programları Mardin Artuklu Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Biyokimya Anabilim Dalı Başkanı Beslenme Uzmanı ve Yazar Doç. Dr. Hasan Basri Savaş’ın ‘Ramazan Ayında Sağlıklı Beslenme ve Orucun Beslenme Alışkanlıklarına Faydası’ başlıklı söyleşisi ile başladı.
Mardin Artuklu Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Cüneyt Gökçe İslam’da Zaman ve Sıhhatin Önemi’ konusu, Mardin Artuklu Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Abdurrahman Ensari de, ‘Kuran’ın Evrensel Mesajlarından Bir Kesit’ konusu hakkında öğrencilerle söyleşi yaptı.
Söyleşileri gerçekleştiren hocalar söyleşi sonrasında iftarlarını öğrencilerle birlikte açtı.
Söyleşiler Ramazan Boyunca Sürecek
Üniversite kampüsünde bulunan Merkezi Yemekhanede düzenlenen iftar programları kapsamında gerçekleştirilen İftar öncesi söyleşiler Ramazan ayı boyunca farklı konuk ve konularla devam edecek.