DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
selman AslanaçierTÜM YAZILARI

Polisin kaçak operasyonları hız kesmiyor

Mardin Emniyet Müdürlüğüne Bağlı Polis Ekiplerinin Kızıltepe ve Nusaybin ilçelerinde yapmış olduğu yol kontrol uygulamasında bir çekici ve bir araç içerisinde yapmış olduğu aramada 121.200 paket kaçak sigara yakaladı. Olay ile ilgisi bulunan 4 kişi tutuklandı.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Polisin kaçak operasyonları hız kesmiyor

Emniyet Müdürlüğü´nden yapılan açıklamada; “Kızıltepe İlçesi İpek Yolu üzerinde oluşturulan uygulama noktasında yaklaşık durumundan şüphelenilen bir çekici içerisinde yapılan aramada; 62.700 Paket Sigara ele geçirildi. Olay ile ilgisi bulunan S.D (32) ve İ.K (26) isimli şahıslar tutuklanarak Mardin Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğüne teslim edilmiştir” denildi.

Emniyetin bir diğer uygulama noktası olan Nusaybin İlçesi 27 Mayıs Caddesi üzerinde durumundan şüphelenilerek durdurulan ve çekiciye bağlı halde bulunan araç içerisinde, kapağında gümrük mührü bulunan dorse içerisinde yapılan aramada, 58.500 Paket Kaçak Sigara ele geçirildi. Olayla ilgisi bulunan F.D (39) ve Ö.A (20) isimli şahıslar tutuklanarak Mardin Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğüne teslim edildi.