DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
selman AslanaçierTÜM YAZILARI

Vali Koçak’ın Anneler günü mesajı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Vali Koçak’ın Anneler günü mesajı

Mardin Valisi Ömer Faruk Koçak, Anneler Günü dolayısıyla mesaj yayınladı.

Vali Koçak mesajında, bir milletin temelini aileden meydana geldiğini ve ailenin temelinde de esas olan annelerin olduğunu belirtti.

Annelerin sadece bir günde değil, tüm yaşamları boyunca hatırlaması gerektiğini ifade eden Vali Koçak, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Hayattan edindikleri birikim ve tecrübelerini, koruma ve kollama hissiyle çocuklarına aktaran, çocuklarının geleceğe yaşama sevinci ve güvenle bağlı bireyler olmaları için fedakarlık ve özveriyle ömürlerini çocuklarına adayan annelerimiz, huzurlu bir toplumun temelini oluşturan bireylerin toplumsal değerleri kazanmasındaki sorumluluğu da üstlenmiştir. Dolayısıyla Anneler Günü, her an çocuklarını yanında görmek isteyen annelerimize verdiğimiz değeri, hissettiğimiz sevgiyi göstermek ve bizim için yaptıkları fedakarlığa teşekkürümüzü ifade edebilmek bağlamında önemli bir fırsattır. Bu duygu ve düşüncelerle, varlıklarıyla hayatımıza anlam katan, tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, sağlık ve mutluluklar temenni ediyorum.”