DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Vali Taşkesen’den Üçüzlere ziyaret

Mardin valisi Mustafa Taşkesen Artuklu ilçesi Kabala Mahallesinde yaşayan Mehmet Sait Erboğa ve eşi Fatma Erboğa çiftinin Diyarbakır’da özel bir hastanede doğan üç çocuğunu evlerinde ziyaret etti.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Vali Taşkesen’den Üçüzlere ziyaret

Baba M. Sait Erboğa üç erkek çocuğuna Recep, Tayyip ve Erdoğan isimlerini koymaya eşi ile birlikte karar verdiklerini söyledi. Bebeklerinin 7,5 aylıkken dünyaya geldiğini belirten baba Erboğa, gelişimini tamamlamayan bebeklerden birinin sağlık problemleri yaşadığından dolayı şuan Diyarbakır’da tedavi gördüğünü ifade etti.
Bebeklerin sağlık durumu ile ilgili aileden bilgi alan ve “Allah Analı-Babalı büyütsün” dileklerinde bulunan Vali Taşkesen, üç bebeği bir arada büyütmenin meşakkatli olduğunu, bu konuda anne ve babaya kolaylıklar dileyerek tedavi ve bakımları için gerekli desteğin verileceğini belirtti.
Ziyaret sırasında Vali Yardımcısı Ali İkram Tuna, Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü Mustafa Pektek, İşkur Müdürü Mehmet Akın ile Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Metin Bayram da hazır bulundu.