DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
selman AslanaçierTÜM YAZILARI

Akgül: Mardin’e yararlı her çalışmanın takipçisi olacağım

AK Parti Aday Adayı Ahmet Akgül: “Bölgede Yakın Zamanda Çok Güzel Gelişmeler Yaşanacak” dedi…

Yayınlanma Tarihi : Google News
Akgül: Mardin’e yararlı her çalışmanın takipçisi olacağım

Mardin’den AK Parti milletvekili aday adayı Ahmet Akgül İlçe turlarına devam ediyor.
Mazıdağı, Derik ve Artuklu ilçelerini ziyaret eden Akgül, İlçe teşkilatlarının sorularına içtenlikle cevap vermeye çalıştı.
İl ve İlçe teşkilatlarının siyasetin ana mutfaklarından olduğunu söyleyen Akgül, gerek seçim gerekse bilinçlendirme çalışmalarında en büyük görevin teşkilatlara düştüğünü ve bu kutlu davanın teşkilatların omuzunda yükseldiğini söyledi.
Ziyaret ettiği ilçelerde ne gibi projelerle Mardin’e hizmet edeceği sorusuna farklı bir açıdan yaklaşan Akgül. “ Elbette Mardin’e dair uçuk olmayan ve uygulanabilir güzel projelerimiz var. Zamanı geldiğinde bunları hemşerilerimle paylaşacağım. Öncelikli hedefimiz, sosyal ve ekonomik yönden tercih edilen bir Mardin olacak. Bu noktada şimdilik verebileceğim en kesin vaat hemşerilerimden gelecek makul, uygulanabilir ve daha çok amme menfaatine olacak taleplerin takipçisi olmak.” şeklinde konuştu.
Mardin’in her ilçesinin en güzelini hak ettiğini söyleyen Akgül, Çözüm sürecinin şimdilik iyi bir aşamada olduğunu söyledi. Akgül: “AK Parti Allah’ın izniyle 400 milletvekilini alacaktır. Yeni Türkiye, Yeni Meclis, Yeni Anayasa ve Yeni Sitem (başkanlık) konuşulacak artık” diyerek bölgede yakın zamanda çok güzel gelişmeler yaşanacağına dair umutlu olduklarını sözlerine ekledi.