DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Başkan Tatlıdede’den Sanayi Sitesi Esnafına Ziyaret

Yayınlanma Tarihi : Google News
Başkan Tatlıdede’den Sanayi Sitesi Esnafına Ziyaret

Artuklu Belediye Başkanı ve Ak Parti Artuklu Belediye Başkan Adayı Mehmet Tatlıdede, Mardin Küçük Sanayi Sitesinde bulunan esnafı ziyaret etti.
Başkan Tatlıdede, Artukluda yaşayan vatandaşların hayat konforunu arttıracak projelerle yeniden hizmete talip olduklarını ifade etti.
Başkan Tatlıdede, Ak Parti Artuklu İlçe Başkanı Yavuz Çaltekin ve Teşkilat mensuplarıyla birlikte, ilk önce Mardin Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Bülent Bilben ve yönetimini ziyaret etti.
Daha sonra sanayi sitesinde bulunan esnafı ziyaret eden Başkan Tatlıdede, 31 Mart Mahalli idareler seçimleri için kendilerinden destek isterken, aynı zamanda da sorun ve taleplerini de dinledi.
Ziyaretle ilgili değerlendirmelerde bulunan Başkan Tatlıdede, “Belediye Başkanlığım ve Adaylık sürem boyunca sık sık esnaf ziyaretinde bulunarak vatandaşlarımızın sorun ve taleplerini hep sahada olarak dinledim ve dinlemeye devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın bize ilettiği sorunların giderilmesi hususunda da ekip arkadaşlarımız titiz bir şekilde sıralamaya alarak hepsini tek tek çözüme kavuşturmak için hummalı bir çalışma içerisindedirler. Bir buçuk yıllık kısa görev süremde çok işler yaptık. Özellikle kırsalda hizmetten mahrum kalmış mahallelerimizden başlayarak vatandaşlarımızın derdiyle dertlenerek gerek yol, gerek park, gerekse de sosyal hizmetler için haftanın 7 gün, 24 saati hizmetlerinde olduk. Bu kısacık görev süremizde yaptığımız başarılı çalışmalarımız, inşallah ustalık dönemimizde daha güzel projelerle taçlandırarak Artuklumuzu daha iyi yerlere getireceğiz. Yakında açıklayacağımız projelerimizle yeniden hizmete talibiz. Bizler siyaseti ve makamı halkımıza efendi olmaya değil, hizmetkar olmak için kullanıyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan öğrendiğimizi hizmet anlayışı ile Allahın izniyle, Artuklumuzu daha yaşanabilir bir kent haline getireceğiz” dedi.