DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
selman AslanaçierTÜM YAZILARI

BİK’ten takdire şayan uygulama

Basın İlan Kurumu (BİK) Mardin Şubesi, Yerel gazetelerin okunurluklarını ve prestijlerini artırmak için kentin farklı noktalarına ücretsiz gazete standı açtı.

Yayınlanma Tarihi : Google News
BİK’ten takdire şayan uygulama

Kentin farklı noktalarına ücretsiz gazete standı açan Basın İlan Kurumu (BİK) Mardin Şube Müdürü Adnan Günbegi, yaptıkları bu yeni çalışma ile ilgili şöyle konuştu.
Yerel gazeteleri yarına hazırlamak adına başlattıkları çalışmalarının devam ettiğini ifade eden Günbegi, “2015 yılında yeni projelerle daha iyi hizmet vermek noktasında programlarımızı hazırladık. Özellikle yerel gazetelerimizin tanıtımı ve okunurluk oranını artırmak için harekete geçtik. Bunun için ilk önce tüm gazetelerimizin içinde bulunduğu bir stant hazırladık.
Bu standımız her gün kentin farklı noktalarına olacak ve gazetelerimiz ücretsiz bir şekilde halka ulaştırılacaktır. Çevredeki esnaflarla birlikte yoldan geçenler vatandaşlarımız gündemi ücretsiz olarak yerel gazetelerden takip edebilecekler.”
Daha önce de, Mardin’in büyükşehir olmasıyla beraber “Sarı Basın Kartı Projesi” ve “Barkod” uygulaması gibi çalışmalar yapmıştı.
Şimdi de gazetelerin okunurluklarını ve prestijlerini artırmak için düğmeye basan Basın İlan Kurumu (BİK) Mardin Şubesi bu davranışıyla Takdir Topladı.