DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
selman AslanaçierTÜM YAZILARI

Eyyüp amca hakkın rahmetine kavuştu

Gazetemizin İmtiyaz Sahibi Rıdvan Fidan ve Artuklu Üniversitesi Spor Daire Başkanı Mehmet Fidan, kardeşleri İhsan, Veysi ve Hıdır Fidan’ın babaları H.Eyyüp Fidan Hakkın Rahmetine kavuştu.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Eyyüp amca hakkın rahmetine kavuştu

Önceki gün hayatını kaybeden H.Eyyüp Fidan Fuat Yağcı camisinde öğle namazının ardından cenaze namazı kılındı. Fuat Yağcı Camisi İmamı Hasan Yenigün tarafından kıldırılan namaza İstanbul, Diyarbakır ve Mardin’den çok sayıda kişi katıldı. Cenazeye ayrıca Rıdvan Fidan’ın gazeteci meslektaşları dostları katıldı. Kılınan cenaze namazı ardından H.Eyyüp Fidan’ın cenazesi ambulansla aile mezarlığı olan Vadi Simmek mezarlığına getirildi. Burada yapılan dini vecibelerden sonra H.Eyyüp Fidan son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze işlemleri ardından Fidan ailesi taziyeleri Saruhan Camisinde kabul etti.
Babasını kaybeden Gazetemizin İmtiyaz Sahibi Rıdvan Fidan, “Babasının taziyesine katılan ve kendisini telefonla arayan herkese teşekkür ederek, Babam Rahmete kavuştu. Mekânı Cennet olsun. Cenaze esnasında bizleri yalnız bırakmayan bütün dost ve arkadaşlara ailem ve kardeşlerim adına teşekkür ediyorum.” Dedi.