DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
selman AslanaçierTÜM YAZILARI

İbrahim Fide Adaylığını açıkladı

Mardin Ak Parti Eski il Başkanı İbrahim Fide 2015’te yapılacak Milletvekili Seçimleri için Kalabalık bir heyet ile Ak Parti İl Başkanlığına gelerek aday adaylığı başvurusunu yaptı.

Yayınlanma Tarihi : Google News
İbrahim Fide Adaylığını açıkladı

Ak Parti il başkanlığına gelip Başkan Uncu’ya Dosyasını sunan Fide’yi Ailesi, Yakınları, Eski il teşkilatı ve sevenleri yalnız bırakmadı.
Ak parti toplantı salonunda yapılan başvuru kalabalığın yoğunluğundan dolayı geç başladı.
İbrahim Fide’ye destek vermek için Kanaat önderleri, Eski Belediye başkanları, İl yönetiminden arkadaşlarının yanı sıra Basın mensupları salonda hazır bulundu.
Fide’nin Dosyasını teslim alan Ak Parti İl Başkanı Bahattin Uncu Şöyle konuştu, ” Bu Aday Adaylığı süresi içinde Ak Parti İl Teşkilatı olarak bizlere birbirinden değerli başvurular geliyor. Bugün de Eski İl Başkanımız Değerli kardeşimiz İbrahim Fide başvurusunu yaptı kendisine bu kutlu yolda başarılar diliyoruz. Aday Adaylığını açıklayan ve başvurusunu yapan birbirinden değerli kardeşimiz var. Bu süre sonunda Mardin’de 6 kişi seçilecek, Milletvekili olarak seçilen hangi kardeşlerimiz olursa olsun Kendilerinden ricamız Ak Partiye yakışır şekilde ve Memleketine birçok hizmeti getirecek olmalarıdır.
Dosyasını Sunan İbrahim Fide ise İl Başkanlığı yaptığı süre içinde yaptığı icraatleri ve hizmetleri sıraladı ve konuşmasını şu şekilde Sürdürdü, ” Biz 2002’den Beri Ak Parti Davasına inanmış ve Ak parti ile gözümüzü açmış bir nesiliz. Ak Parti bizim için bir sevdadır. Bizler Ak Partiye 4. yedek olarak girdik. Bizler asil liste için kavga etmedik. Bu seçim sürecinde bize Başkanlık nasip görüldü. Bizler Kalu Beladan beri bu davaya gönül vermiş insanlarız. Daha önce Teşkilat bünyesinde Bahattin abi ile aynı yönetimde, il sekreterliği, siyasi ve hukuki işler başkanlığı, halkla ilişkiler başkanlığı, İl genel meclis üyeliği ve en son hepinizin desteği ve takdiri ile il başkanlığı gibi farklı görevlerde bulundum. Bugünde Millet vekilliği için aday başvurusunda bulundum. Bu göreve layık görüldüğüm taktirde yine Ak Parti ve Mardin’e gerekli olan tüm hizmetleri gururla yapacağım. İnşallah bu süreç huzurlu ve selametle geçip hayırlısı olur.