DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
Rıdvan FidanTÜM YAZILARI

Mutluluklar Dileriz…

Yayınlanma Tarihi : Google News
Mutluluklar Dileriz…

Mardin’in tanınmış ailelerinden Altınteri Ailesinin güzel kızı Fatima Altınteri ile Kızıltepe’nin sevilen ailelerinden Eğitimci Yazar Bedii Demir’in Oğlu Hıdırcan Demir görkemli bir düğünle dünya evine girdiler.

Kızıltepe Dunaysır Düğün salonunda yapılan  törende siyasiler, işadamları,  eğitim ve spor camiası bir aradaydı.

Düğüne Mardin 23. Dönem Milletvekili M. Halit Demir, MÜSİAD Mardin Şube Başkanı Nuretttin Kasap, İl Planlama ve Koordinasyon Müdürü Aziz Altınteri, Mardinspor eski kaptanlarından Ali Kumaç,  aile mensupları  yakınları ve birçok davetli katıldı.
Gelin ve Damadın Davul zurna eşliğinde salona girmesiyle şenliğe dönüşen düğün, söylenen Kürtçe Türkçe ve Arapçadan oluşan şarkı ve Türkülerle davetliler coşkulu anlar yaşadı.

Gelen misafirleri kapıda karşılayan ve misafirlerle tek tek ilgilenen  damadın anne ve babasının mutluluk ve heyecanları gözlerinden okunuyordu.

İlk çocuklarının mürüvvetini görmenin heyecanını yaşayan Bedi ve Zerrin Demir,”Allah her anne ve babaya bu mutlu günü göstermeyi nasip etsin. Çok özel ve güzel bir duygu. Bu özel ve güzel günümüzde bizleri yanlız bırakmayarak düğünümüzü şereflendiren, mesaj göndererek sevincimizi paylaşan tüm dost akraba ve yakınlarımıza teşekkür ediyoruz.” şeklinde duygularını ifade ettiler

Kesilen 10 katlı yaş pastadan sonra, takı merasiminin ardından davetliler gece geç saatlere kadar eğlendi.

 

Bizlerde Genç çiflerimizi tebrik eder, sağlık, mutluluk ve iki cihan saadeti dileriz

İletişim Gazetesi

 

 

hıdır1 hıdır2

 

hıdır4 hıdır5 hıdır6 hıdır7