DOLAR32,2053% -0.22
EURO35,1156% -0.22
STERLIN41,0337% -0.05
FRANG35,4067% -0.62
ALTIN2.500,70% 1,40
BITCOIN66.851,250.161

Vakıflar Bölge Müdürü Demir Üniversite Öğrencileriyle İftar Açtı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Vakıflar Bölge Müdürü Demir Üniversite Öğrencileriyle İftar Açtı
Mardin Artuklu Üniversitesi ve Vakıflar Diyarbakır Bölge Müdürlüğü işbirliğinde Kampüste öğrencilere yönelikdüzenlenen iftar etkinlikleri devam ediyor.
Mardin Vali Yardımcısı Abdullah Demirdağ ve Vakıflar Diyarbakır Bölge Müdürü Hakan Demir iftar etkinliklerinin düzenlendiği Mardin Artuklu Üniversitesi kampüs merkezi yemekhaneyi ziyaret ettiler.
Vali Yardımcısı Demirdağ ve Vakıflar Diyarbakır Bölge Müdürü Demir’e Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Reşit Yıldız, Genel Sekreter Eyyüp Birkan ve etkinlikleri koordine eden Mardin Artuklu Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanı Mehmet Bayar eşlik etti.
Yemeklerin hazırlandığı alanları da gezen Vali Yardımcısı Demirdağ ve beraberindekiler çalışan personellere emeklerinden dolayı teşekkür etti.
Yemek tezgâhının başına geçip öğrencilereiftar yemeğini dağıtan Vali Yardımcısı Demirdağ, Vakıflar Diyarbakır Bölge Müdürü Demir, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Reşit Yıldız, Genel Sekreter Eyyüp Birkan ve Daire Başkanı Mehmet Bayariftarlarını öğrencilerle birlikte açtılar.
İftar sonrası üniversiteli öğrencilerle de sohbet eden Vali Yardımcısı Demirdağ, iftar etkinlikleri nedeniyle Mardin Artuklu Üniversitesine ve katkı sunan Vakıflar Diyarbakır Bölge Müdürlüğüne teşekkür etti.