DOLAR
17,9641
EURO
18,2706
ALTIN
1.028,08
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Mardin
Açık
34°C
Mardin
34°C
Açık
Salı Açık
35°C
Çarşamba Açık
34°C
Perşembe Açık
35°C
Cuma Açık
35°C

UEFA Şampiyonlar Ligi ikinci eleme turu ilk maçları yarın başlayacak

UEFA Şampiyonlar Ligi ikinci eleme turu ilk maçları yarın başlayacak
18.07.2022
0
A+
A-

Temsilcimiz Fenerbahçe, Ukrayna temsilcisi Dinamo Kiev’le 20 Temmuz Çarşamba karşılaşacak.

UEFA Şampiyonlar Ligi 2022-23 sezonu ikinci eleme turu ilk maçları, yarın başlayacak.

Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki 1 numaralı organizasyonunda, ikinci eleme turunun ilk ayağında yarın ve 20 Temmuz Çarşamba günü, toplam 12 maç oynanacak.

Turnuvaya bu turdan katılan Türk temsilcisi Fenerbahçe, Ukrayna’nın Dinamo Kiev takımıyla 20 Temmuz Çarşamba TSİ 21.00’de karşılaşacak.

İsveçli hakem Glenn Nyberg’in yöneteceği karşılaşma, Rusya ile Ukrayna arasında devam eden savaş nedeniyle Polonya’nın Lodz şehrindeki Miejski Stadı’nda oynanacak.

Şampiyonlar Ligi ikinci eleme turu ilk maçların programı şöyle:

Yarın:

19.00 Karabağ (Azerbaycan)-Zürih (İsviçre)

19.00 Zalgiris (Litvanya)-Malmö (İsveç)

19.00 Pyunik (Ermenistan)-Diddeleng (Lüksemburg)

20.45 Ludogorets (Bulgaristan)-Shamrock Rovers (İrlanda Cumhuriyeti)

20.45 Midtjylland (Danimarka)- AEK Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi)

21.45 Linfield (Kuzey İrlanda)-Bodo/Glimt (Norveç)

22.00 Dinamo Zagreb (Hırvatistan)-Şkupi (Kuzey Makedonya)

20 Temmuz Çarşamba:

19:00 HJK (Finlandiya)-Viktoria Plzen (Çekya)

20:00 Maccabi Haifa (İsrail)-Olympiakos (Yunanistan)

21:00 Ferencvaros (Macaristan)-Slovan Bratislava (Slovakya)

21:00 Dinamo Kiev (Ukrayna)-Fenerbahçe

21.15 Maribor (Slovenya)-Sheriff (Moldova)

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.