DOLAR32,4333% 0.14
EURO35,2944% 0.24
STERLIN41,4211% 0.26
FRANG35,6841% 0.22
ALTIN2.528,17% 1,10
BITCOIN66.670,89-0.613

Başkan Türk’e ziyaretler sürüyor

Yayınlanma Tarihi : Google News
Başkan Türk’e ziyaretler sürüyor
31 Mart 2024 Yerel seçimleri sonrası Mardin büyükşehir belediye başkanı seçilen Ahmet Türk’e hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.
Mardin Büyükşehir Belediye Eş Başkanı Ahmet Türk’ü, CHP Mardin İl Heyeti, Mardin Barosu Başkanı İsmail Elik, Mardin Barış Anneleri ziyaret etti.
CHP heyetinden Türk’e ziyaret
CHP heyeti, Mardin Büyükşehir Belediye Eş Başkanı Ahmet Türk’ü ziyaret etti.
CHP Mardin İl Başkanvekili Bülent Ecevit Olgaç, CHP Mardin İl Başkan Yardımcısı Nazan Elik ve Orhan Beşeng’in aralarında bulunduğu CHP heyeti, Mardin Büyükşehir Belediye Eş Başkanı Ahmet Türk’ü makamında ziyaret etti. CHP heyeti, Eş Başkan Türk’e başarı ve hayırlı olsun dileklerini iletti. Eş Başkan Türk ise, CHP heyetinin nazik ziyaretleri ve hoş sohbetleri için teşekkür etti.
Kızıltepe Toplu Taşıma Kooperatif Başkanı Zeyni İncesu da, Eş Başkan Türk’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Barodan Eş Başkanlara Ziyaret
Mardin Barosu Başkanı İsmail Elik, Mardin Büyükşehir Belediye Eş Başkanları Devrim Demir ve Ahmet Türk’e nezaket ziyaretinde bulundu.
Mardin Barosu Başkanı İsmail Elik ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Mardin Büyükşehir Belediye Es  Başkanları Devrim Demir ve Ahmet Türk’ü makamlarında ziyaret etti. Mardin Barosu heyeti, eş  başkanlara başarı ve hayırlı olsun dileklerini iletti. Eş Başkanlar, Mardin Barosu heyetinin nazik  ziyaretleri için teşekkür etti.
Barış Anneleri’nden Türk’e anlamlı ziyaret
Mardin Barış Anneleri, Mardin Büyükşehir Belediye Eş Başkanı Ahmet Türk’ü ziyaret etti.
31 Mart yerel seçimlerinin ardından Mardin Büyükşehir Belediye Eş Başkanı seçilen Ahmet Türk’e ziyaretler sürüyor. Ziyaretler kapsamında Mardin Barış Anneleri, Eş Başkan Türk ile belediye hizmet binasında bir araya geldi. Eş Başkan Türk, Barış Annelerini bir demet karanfil ile karşıladı. Türk ve Barış Anneleri daha sonra birlikte fotoğraf çektirdi.
Sohbet havasında gerçekleştirilen ziyarette Eş Başkan Türk, Barış Annelerinin bu anlamlı ve nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür etti. Eş Başkan Türk, Barış Annelerinin her yerde kutsal bir çalışma yürüttüğünü dile getirdi.
Barış Anneleri de, Türk’e çalışmalarında başarı dileklerinde bulundu. Görüşmenin ardından Eş Başkan Türk, Barış Annelerini uğurladı.