DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
selman AslanaçierTÜM YAZILARI

Emniyet Müdürü Şahin’den BİK Mardin Şubesine ziyaret

Mardin Emniyet Müdürü Mehmet Şahin, Basın İlan Kurumu (BİK) Mardin Şube Müdürü Adnan Günbegi’yi makamında ziyaret etti.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Emniyet Müdürü Şahin’den BİK Mardin Şubesine ziyaret

Ziyarette konuşan Şahin, Basın İlan Kurumu olarak kentte önemli bir görev yürütüldüğünü ve kurum olarak üzerlerine düşeni yapmaya hazır olduklarını belirtti.
Şahin, “Başta Basın İlan Kurumu olmak üzere yerel ve ulusal basınımızın Mardin’e önemli katkılar yapacağına inanıyorum. Basının bu önemli sorumluluklarını yerine getirebilmesi için meslek etiğini her şeyin üstünde tutması ve kişilik haklarına saygılı habercilik anlayışını benimsemesi gerekmektedir. Mardin’imizin güzide basını da bu sorumlukların bilinciyle kamuoyunu aydınlatması konusunda üzerine düşen görevi başarıyla yerine getirdiğini görüyoruz. Kamuoyunu aydınlatmak için büyük bir özveri ile çalışan basın çalışanlarımızı takdir ediyoruz. Bizler emniyet mensupları olarak Mardin’de basının yaptığımız çalışmaları medyaya objektif olarak yansıtmaları konusunda memnunuz.” Dedi.
Şahin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla da gazetecilerin gününü kutladı.
BİK Mardin Şube Müdürü Adnan Günbegi ise, Şahin’e Mardin’de yayın hayatına devam eden gazeteler hakkında bilgiler verdi.
Mardin’de suçun önlenmesine yönelik başarılı operasyonlara imza atan Şahin’in yapılan operasyonlarda gazetecilerle bilgi paylaşımındaki hassasiyetlerinden ötürü de teşekkür eden Günbegi, “Mardin’de suç ve suçluyu önlemeye yönelik yapılan başarılı çalışmalarından dolayı kendisini tebrik ediyorum. İnşallah suçun en alt seviyeye ulaşmasını kendileri sağlar ve Mardin’in daha yaşanılır olmasında daha çok katkıları olur. İlimizde çalışan gazetecileri unutmadıkları için de ziyaretlerinden ötürü de kendisine teşekkür eder, tekrardan başarılar diliyorum.” dedi.
Konuşmaların ardından Günbegi, Şahin’e BİK’in özel koleksiyon dergisi olan Bab-ı Ali’yi de hediye etti.