DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
selman AslanaçierTÜM YAZILARI

Mardinspor Evinde Diyarbakır 1968’le Berabere Kaldı

Mardin 21 Kasım şehir stadyumunda karşı karşıya gelen Mardinspor ve Diyarbakır 1968 spor kulübü maçın 2. yarısının sonlarında gelen birer gol ile 1-1 berabere kaldı.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Mardinspor Evinde Diyarbakır 1968’le Berabere Kaldı

Maça her iki takımda iyi başladı. İlk yarısı orta alanda geçen maçın ilk yarısı 0-0 bitti. Diyarbakır 1968 spor kulübü futbolcuları 8 numaralı Ömer Nazilli ve kaleci Seyfettin Özer eski takımlarına karşı oynadı.
Çok çekişmeli geçen maçın ikinci yarısının sonlarına doğru 84. dakikada Diyarbakır 1968 spor kulübü futbolcusu Serdar Nabikoğlu çift sarıdan kırmızı kart görerek takımını 10 kişi bıraktı.
Diyarbakır ekibinde sol kanattan yapılan ortada Ömer Nazilli eski takımına gülü atarak Diyarbakır 1968 spor kulübünü 1-0 öne geçirdi.
Maçı bırakmayan Mardin ekibi rakip takımın bulduğu golden bir dakika sonra Muhammet Gaffar Çelebi’nin ayağından gelen gol ile maçı 1-1’re getirdi.
Bu skorla Maç sonucu 1-1 biterken, Grupta Mardin spor 22 puanla 5. sırada yer aldı. Diyarbakır 1968 spor kulübü ise 16 puan ile 9. sırada kendine yer buldu.
Bu arada Mardin spor kulübü başkanı Mehmet Dağ Önceki Maçlardan dolayı Aldığı Hak Mahrumiyeti ve para cezasından dolayı stadtaki yerini alamadı.
Masrdinspor Futbolcusu Hamdi Algü, “Gidişatımız iyi değil. Sebebi de 2. devrede Takımımızın neredeyse hepsi değişti. İlk devreden sadece iki futbolcu kaldık. Bu oynadığımız maç ta tempoluydu. Belki ligte çok büyük hedefimiz kalmadı ama yine de elimizden geleni yapıyoruz. Yalnız çok büyük sıkıntılarımız var yeni gelen çok sayıda futbolcu var. Bizim birbirimizi tanımamız için, birbirimize alışmamız için bize zaman lazım. Buradan Diyarbakır ekibini de kutluyoruz ellerine ayaklarına sağlık. Her hafta söylüyorum sıkıntılarımız büyük bu sıkıntılar ile nereye kadar varılabilir. Ben bir yerli futbolcu olarak elimden geleni yapıyorum ama bu yeterli değil. Bu arada ne yazık ki Sayın Valimiz ve İş Adamlarımız, Zenginlerimiz bu takım için ne yazık ki hiç bir şey yapmıyorlar. Artık dayanacak gücümüzde kalmadı. Koskocaman bir çınar bitmek üzere Mardinspor bunu hak etmiyor” dedi.

Vehap Erdoğan