DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
selman AslanaçierTÜM YAZILARI

Milli Eğitim Müdürü Kuntoğlu’na veda ziyareti

Eğitim-Bir-Sen Mardin Şube Başkanı Eyyüp Değer, sendika ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü olarak atanan Mevlüt Kuntoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Milli Eğitim Müdürü Kuntoğlu’na veda ziyareti

Ziyarette konuşan Eğitim-Bir-Sen Mardin Şube Başkanı Değer, Kuntoğlu ile birlikte eğitimde bir ivmenin kazanıldığını, yakalanan ivmenin düşmemesi gerektiğini kaydetti.
Mardin’in TEOG , YGS ve LYS sınavlarında geçmiş dönemdeki sıralamalardan daha iyi bir yerde olduğunu ifade eden Değer, Kuntoğlu’nun değişim ve gelişime yönelik açık bir strateji yürüttüğünü, eğitim paydaşlarını sürece dahil ettiğini söyleyerek bunun eğitime olumlu olarak yansıdığını belirtti.
Mardin’de yaptığı hizmetlerden ötürü de ayrıca teşekkürü bir borç bildiklerini vurgulayan Değer, “2 yıldır Mardin’de yapmış güzel çalışmalarla projelere imza attınız. Gittiğiniz ilin eğitimine ivme kazandıracağınıza inanıyoruz” dedi.
Kuntoğlu ise, ziyaretten duyduğu memnuniyet idile getirdi.
Mardin’e geldiğinden beri elinden geldiğince hizmet etmeye çalıştığını ve bundan da büyük mutluluk duyduğunu belirten Kuntoğlu, “Güzel proje ve çalışmalar yaptığımıza inanıyorum. Yeni görev yerimizde de milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.
Konuşmaların ardından Kuntoğlu’na plaket verildi.