DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
selman AslanaçierTÜM YAZILARI

Nuhoğlu: Yemekhane herkese açık

Yayınlanma Tarihi : Google News
Nuhoğlu: Yemekhane herkese açık

Mardin Bağımsız Milletvekili Adayı Şakir Nuhoğlu,Yenişehir semtinde açtığı seçim bürosunun zemin katında yemekhane kurdu. Yemekhanede günde bin dolayında kişiye yemek veriliyor. Şakir Nuhoğlu yemekhanenin herkese açık olduğunu söyledi.
Yenişehir Mahallesinde seçim çalışmalarının sürdürdüğü bürosunun zemin katında günde iki öğün yemek veren Mardin Bağımsız Milletvekili adayı Şakir Nuhoğlu, yemekhanenin herkese açık olduğunu, gelen kişi sayısına göre yemek hazırlandığını söyledi. Bir gün etli bulgur bir gün etli pirinç pilavı ve ayran olarak belirlenen yemek menüsünden günde ortalama bin kişi yararlandığı belirtildi. Bağımsız aday Nuhoğlu “ İsteyen herkes yemekhaneye gelip yemeğini yiyebilir. Her sabah mevlit okutuyoruz ve yemek hazırlanıyor. Sayı önemli değil.Kaç kişi gelirse gelsin yetecek kadar yemeğimiz olur.Bizi destekleyen ve desteklemeyen herkese yemekhanemiz açıktır” dedi.
Yemekhanede yemeklerin kazanlarla pişirildiği, iki aşçı ve birkaç servis görevlisi tarafından yemeklerin hazırlanıp servis edildiği gözlendi.