DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
selman AslanaçierTÜM YAZILARI

Okul Sporları Basketbol Grup Şampiyonası sona erdi

Gençlik ve Spor Bakanlığın’ın 2014-2015 Faaliyet takvimi kapsamında yer alan Okul Sporları Genç Erkek-Kız Grup Şampiyonasının Mardin ayağı sona erdi.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Okul Sporları Basketbol Grup Şampiyonası sona erdi

Mardin Atatürk Spor Salonunda oynanan müsabakalarda 12 il kıyasıya mücadele etti. Atatürk Spor Salonunda oynanan müsabakalara Ağrı, Batman, Bitlis, Diyarbakır, Gaziantep, Hakkâri, Iğdır, Hatay, Siirt, Şanlıurfa, Şırnak ve Van İllerinden gelen Sporcu ve Antrenörler katıldı. Müsabakaların sonunda Erkeklerde A Grubu birincisi Gaziantep Şehit Kamil Özel Sungurlu Anadolu Lisesi, B Grubu birincisi Şanlı Urfa Kara Köprü Özel Doğa Lisesi, C Grubu birincisi Batman İMKB Anadolu Lisesi oldu. Kızlarda ise A Grubu birincisi Batman Özel Doğa Anadolu Lisesi, B Grubu birincisi Şanlı Urfa Kara Köprü Özel Doğa Lisesi, C grubu birincisi Van Tuşba Spor lisesi oldu.
Derece giren takımlar ödüllerini İl Müdürü Mustafa Kuzu’ nun elinden aldılar.
Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürü Mustafa Kuzu” Okul sporları bizler için çok önemlidir Sporcu sayısının artırılması ve İlimizde sporu daha da ileri seviyelere taşımak için var gücümüzle çalışıyoruz ve bundan sonra da çalışmaya devam edeceğiz. Müsabakaların düzenlenmesinde emeği geçen Antrenörlerimize, basketbol İl temsilcisine ve herkese teşekkür ediyor, dereceye giren sporculara başarılar diliyorum” dedi.